fbpx

В Осмолоді відбудували міст, який знесла повінь-2020

Суспільство 19:19, 17.10, 2021

Лісівники Осмолодського лісгоспу відновили міст, який зруйнувала червнева повінь 2020 року.

В цілому наводнення завдало підприємству збитків на 40 тис. гривень. Стихія пошкодила майже три кілометри лісових автомобільних доріг, знищила три мости. Проте до квітня 2021 року всі інфраструктурні об’єкти лісівникам вдалося відновити.

В Осмолоді відбудували міст, який знесла повінь-2020 1
Після повені 2020

Міст у селі Осмолода лісівники вирішили відкрити урочисто, оскільки він надзвичайно важливий для краю, інформують у Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

В Осмолоді відбудували міст, який знесла повінь-2020 2
Урочисте відкриття

«Люди називають цей міст воротами Карпат, – розповідає Олексій Фрик, директор Осмолодського лісгоспу. – Його знають усі – туристи, місцеві мешканці, гості нашого краю. Міст знаходиться на виїзді із села Осмолода і є важливою транспортною артерією для регіону. Він сполучає більшість віддалених лісництв нашого підприємства, а також є центральним у мережі лісових автомобільних доріг Осмолодського лісгоспу».

Протяжність моста – 26 м, ширина – 4 м. Лісівники також реконструювали до нього під’їзну дорогу.

«Сучасні лісотранспортні артерії в Осмолодському лісгоспі відкривають доступ до найвіддаленіших стиглих і пристигаючих деревостанів, що дає змогу ефективно охороняти насадження, вчасно ліквідовувати пожежі, вогнища хвороб і шкідників, вітровали», – розповідає Андрій Шпундра, заступник начальника обласного управління.

Від часу створення Осмолодського лісгоспу 1995 р. лісівники збудували 54 мости, проклали 86 км доріг, із них 57 км за останні десять років. На сьогодні загальна протяжність відомчих доріг підприємства становить 308,6 км, густота їх – 4,8 км на 1 тис. га.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: