fbpx

В ОТГ на Коломийщині встановили 11 майданчиків для роздільного збору сміття

Суспільство 07:52, 04.12, 2019

Нижньовербізька ОТГ завершила встановлення 11 майданчиків для роздільного збору сміття, загальна вартість яких складає 228 795,00 грн.

Також придбано 37 металевих контейнерів (об’єм 1,1 м куб.) на суму 329 700,00 грн, повідомляє Нижньовербізька сільська рада об’єднаної територіальної громади.

По три майданчики встановлено у Н. Вербіжі, В. Ключеві та Мишині та два майданчики у с. В. Вербіж (біля шкіл, адмінбудинків старост, амбулаторій та кладовищ).

Вказані майданчики будуть використовуватися для запровадження сортування сміття у бюджетних установах громади, а також для відходів з кладовищ.

Збір відсортованого сміття проводитиме комунальне підприємство Нижньовербізької сільської ради “Благоустрій ОТГ”. У подальшому планується запровадити роздільний збір сміття і від населення.

Крім того, у 2019 р. сільська рада також проводила закупівлю 467 пластикових сміттєвих баків для населення (об’єм 120 л) на суму 321 541,77 грн. Загальні видатки сільської ради на боротьбу зі сміттям у 2019 р. складають 880 036,77 грн.

Цей проєкт реалізований в рамках співпраці громади з програмою DOBRE – компонент “покращення місцевих послуг”. Внесок DOBRE – сміттєвоз, який громада отримала в квітні. Внесок громади – облаштування майданчиків для сортування ТПВ та закупівля баків для сортування та індивідуальні контейнери для домогосподарств. 

Реалізація проєкту стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку USAID.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: