fbpx

"В помаранчевій зоні вчителі проводитимуть уроки в захисних щитках", – Ляшко

Суспільство 14:55, 18.08, 2020

У новому навчальному році в зонах зі сприятливою епідемічною ситуацією вчителі зможуть викладати без маски. Але в школах помаранчевої зони вчителі повинні носити захисний екран для обличчя.

Про це повідомив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко на освітянському форумі “Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021”, пише Українська правда.

“Учні і вчителі в заклад освіти заходять обов’язково в масці, яка покриває рот і ніс. В класі дозволяється бути без масок. Стосовно сьогоднішніх рекомендацій: вчителі повинні бути в масках і впродовж уроку, але ми змінимо норму. Вчителям буде дозволено викладати без маски на обличчі. У той же час у помаранчевій зоні ми дамо рекомендацію вчителям одягати захисний щиток, який прозорий і дозволяє передавати емоції, щоб не порушувати освітній процес”, – зазначив Ляшко.

Також він нагадав, що в червоній зоні школи будуть закриті.

Рекомендації, які сьогодні затверджені, будуть переглядатися і змінюватися.

“На наступному тижні планується глобальна конференція Всесвітньої організації охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, до яких залучаються міністерства охорони здоров’я. Там також будуть розглядатися питання підготовки до нового навчального року в умовах пандемії. Також будуть розглядатися питання щодо того, потрібно чи не потрібно тестувати вчителів, учнів. Саме за результатами цієї глобальної конференції ми оцінимо доцільність перегляду наших рекомендацій”, – сказав Ляшко.

Нагадаємо, раніше МОН розробило рекомендації, згідно з якими у школах дозволили одночасно навчатися більш як 20 учням у класі. Тож з 1 вересня всі школярі сядуть за парти у майже звичному режимі. Так само повноцінно запрацюють дитсадки. Навчання у закладах профосвіти відбуватиметься за звичним сценарієм, змішано або дистанційно.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: