fbpx

В Солотвинській громаді відкрили три поліцейські станції

Суспільство 10:15, 31.05, 2023

Поліцейські станції відкрили у селищі Солотвин, а також в селах Гута та Маркова Солотвинської громади.

Усі поліцейські офіцери пройшли спеціальне навчання, повідомляють у пресслужбі поліції.

У Солотвинській ТГ проживає понад 27 тисяч населення. Один з трьох поліцейських офіцерів громади – 23-річний Дмитро Бабінський. У межах його обслуговування щонайменше 14 тисяч людей, котрі живуть в населених пунктах Солотвин, Монастирчанах, Манява, Бабче, Раковець.

До своїх обов’язків лейтенант поліції приступив на початку року. За цей час уже познайомився з населенням, вивчив проблеми громади та повсякчас намагається їх вирішити.

“Дуже багато в нас викликів поступає щодо домашнього насильства. Поліцейський офіцер громади – це не тільки працівник поліції, який здійснює свої посадові обов’язки, він також для багатьох людей є другом, порадником. Бувають різні життєві ситуації, від людей поступає багато різних звернень, деякі навіть не належать нашій компетенції, однак ми стараємось завжди допомоги. В найближчий термін я хочу, щоб покращилась криміногенна ситуація в територіальній громаді, та буду все для того робити”, – наголошує Дмитро Бабінський.

Офіцери громади також отримали три нові службові автомобілі Renault Duster, два з яких громада придбала за власні кошти, інший закуплено за кошти з держбюджету.

Поліцейські станції в Солотвинській ТГ оснащені комп’ютерною технікою. А ще там створені всі умови для зустрічей з громадянами.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: