fbpx

В Стратегічному командуванні США розповіли про лейтенанта з Коломиї

Суспільство 18:56, 29.08, 2019

Назарій Мельничук – військовий США, лейтенант другого класу десятого ескадрону міжконтинентальних ракет ВПС США.

Історію Мельничука і його шлях в збройних силах США розповідає видання Військово-повітряних сил США в рамках ініціативи “Обличчя оборони”.

 
В Стратегічному командуванні США розповіли про лейтенанта з Коломиї 1

 

US Strategic Command

 

@US_Stratcom

 

#FacesOfDeterrence: 2nd Lt Nazariy Melnychuk, 10th Missile Squadron #ICBM combat crew member, grew up in Kolomyia, #Ukraine, before moving to Brooklyn, #NewYork at age 13.
Learn more about this #warfighter: https://www.afgsc.af.mil/News/Features/Display/Article/1937296/airman-revisits-home-country-with-af-leap/ 

 

Переглянути зображення у Твіттері

Мельничук переїхав з української Коломиї до нью-йоркського району Бруклін у США в 13 років і так згадує свої дитячі роки: “В Коломиї всі один одного знали. Ми жили біля гір, і тому я багато збирав ягоди і ходив у походи, що дуже популярно в Україні”.

“Мій батько був анестезіологом, а мати – педіатром. Вони не заробляли багато, і нам ледь вистачало на життя. Частково причина була в тому, що це було майбутнє моє і мого брата. Я б не займався тим, що роблю тепер, якби мої батьки не зробили так, щоб ми сюди переїхали”, – цитує Назарія видання.

Знання української, російської та англійської дозволило Мельничуку взяти участь у програмі розвитку мов та культур ВПС США, повідомляє Голос Америки. 

“Я вільно розмовляю українською та російською, і мене прийняли до програми саме завдяки українській мові”, – говорить він.

Мельничук мав нагоду служити в Україні як перекладач для радників програми партнерства з українськими військовими та Національним університетом оборони України.

“Українські військові подали запит на підтримку командування силами США в Європі (EUCOM), бо було створено програму EUCOM зі співпраці з країнами, які не є членами НАТО, але є партнерами НАТО, такими як Україна. – говорить Назарій. – Через цю програму, радники, на запит українських військових, надавали підтримку Україні в досягненні стандартів НАТО”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: