fbpx

В Україні випробували бронеавтомобілі "Козак-2М1" і "Варта-Новатор"

Суспільство 16:28, 25.11, 2019

У навчальному центрі "Десна" пройшли випробування ББКМ "Козак-2М1" і СБА "Варта-Новатор". бронеавтомобілів "Козак-2М1" і "Варта-Новатор".

У випробуваннях брали участь командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський, представники командування РВіА, управління бойової підготовки, розвідувального управління, управління зв’язку та інформаційних систем і армійської авіації Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України.

В Україні випробували бронеавтомобілі "Козак-2М1" і "Варта-Новатор" 1
В Україні випробували бронеавтомобілі "Козак-2М1" і "Варта-Новатор" 3
В Україні випробували бронеавтомобілі "Козак-2М1" і "Варта-Новатор" 5
В Україні випробували бронеавтомобілі "Козак-2М1" і "Варта-Новатор" 7
В Україні випробували бронеавтомобілі "Козак-2М1" і "Варта-Новатор" 9

Крім того, під час проведення випробування дослідного зразка ББКМ “Козак-2М1” генерал-лейтенант Олександр Сирський виконав вправи зі стрільби з 12,7-міліметрового великокаліберного кулемета НСВТ.

Спеціалізований броньований автомобіль “Варта-Новатор” і багатофункціональний бронеавтомобіль “Козак-2М1” на випробуваннях підтвердили заявлені тактико-технічні характеристики та отримали позитивну оцінку від всіх представників робочої групи.

Козак-2М1 це повноцінний броньовик, призначений для виконання широкого кола бойових завдань. Козак-2М1 навіть класифікований інакше як “броньована бойова колісна машина”, а не “спеціалізований броньований автомобіль”, як попередні бронеавтомобілі, які випускалися. По суті, Козак-2М1 це “компактний БТР”.

СБА “Варта-Новатор” – броньована машина, створена на посиленому шасі Ford F-550. Легкий і маневрений СБА “Варта-Новатор” ідеально підходить для спецпідрозділів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: