fbpx

В університеті нафти і газу відкрили пам'ятний стенд полеглим студентам-захисникам

Суспільство 10:37, 06.07, 2023

В ІФНТУНГ на кафедрі інфомаційно-телекомунікаційних технологій та систем відкрили пам’ятний стенд героїв – полеглих в російсько-українській війні студентів та випускників.

Від початку російсько-української війни загинули Андрій Прошак, Ігор Ходак, Сергій Силкін, Назар Чуловський, Андрій Фендик, Ельвін Новрузов. Майже всі вони пішли добровільно захищати Батьківщину.

В університеті нафти і газу відкрили пам'ятний стенд полеглим студентам-захисникам 1

Вшанувати героїв прийшли представники адміністрації університету, керівники підрозділів, викладачі, студенти, рідні та друзі полеглих.

«Ідея створити пам’ятний стенд з’явилась, коли після повномасштабного вторгнення росіян до нас почали надходити одна за одною сумні звістки про наших випускників. Усвідомлення, що без цієї безглуздої війни вони продовжували б жити, творити, працювати, робить ці миті ще більш гіркими”, – розповідає завідувач кафедри ІТТС Леонід Заміховський.

«Героїв не повернути, але нам важливо зберегти та оберігати пам’ять про них. Їхній подвиг не має вимірів та ціни. Наш обов’язок сьогодні – пам’ятати про них та рівнятись на них», – зазнаив на відкритті ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик.

В університеті нафти і газу відкрили пам'ятний стенд полеглим студентам-захисникам 2

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: