fbpx

В Університетську клініку ІФНМУ з Польщі передали офтальмологічне обладнання

Суспільство 16:41, 05.01, 2023

Польські партнери передали для Університетської клініки Івано-Франківського медуніверситету офтальмологічне обладнання.

Йоанна Сломська, доктор медичних наук із клініки офтальмології медичного коледжу Ягелонського університету в Кракові та Клуб Soroptimist International of Europe передали гуманітарну допомогу для Університетської клініки ІФНМУ. Зокрема, йдеться про офтальмологічне обладнання, інформує пресслужба вишу.

Така допомога у цей складний для України період є вкрай необхідною, зазначають медики. Військова агресія російської федерації проти України та введення воєнного стану в Україні спричинили масовий потік внутрішньо переміщених осіб із зони активних бойових дій в західні області України, зокрема і до Івано-Франківська,  що привело до зростання кількості пацієнтів, зокрема з офтальмологічною патологією.

Отримані офтальмологічні прилади співробітники Університетської клініки та кафедри офтальмології використовуватимуть виключно для безплатного обстеження пацієнтів з числа внутрішньо переміщених осіб, військових та малозабезпечених пацієнтів, а також для навчання студентів та лікарів-інтернів зі спеціальності «Офтальмологія».

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: