fbpx

Вакансії в ЗСУ: як знайти в армії роботу, яка вам підходить найкраще

Суспільство 14:07, 04.08, 2023

Платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X пропонує альтернативний метод долучення до війська, що дозволяє самостійно обрати підрозділ і посаду для несення служби. Для цього достатньо надіслати резюме на бажану вакансію. 

Механізм військового рекрутингу Lobby X працює як для цивільних, що хочуть мобілізуватися, так і для чинних військовослужбовців, які можуть знайти посаду, більш релевантну їхньому досвіду та навичкам.

На сайті представлені вакансії абсолютно різного профілю: від бойових і медичних до креативних та айтішних. Сучасні підрозділи потребують відеографів, піарників, бізнес-аналітиків, UI/UX-дизайнерів, HR-менеджерів, IT-розробників, водіїв цивільного та військового транспорту, саперів, розвідників, снайперів, лікарів та інших спеціалістів.

Платформа виступає посередником між людиною, що хоче доєднатися до армії на конкретну посаду, та підрозділом. Lobby X розміщує вакансії на своїх ресурсах, робить первинний відбір кандидатів відповідно до вимог і надсилає релевантні кандидатури працедавцю. Наступні етапи відбору відбуваються на стороні військових.

Система військового рекрутингу Lobby X, а саме можливість самостійно обирати місце служби та вид діяльності, дозволяє вирішити основні проблеми при мобілізації, зокрема:

  • неврахування сильних і слабких сторін кандидата при призначенні на військову спеціальність;
  • “лотерею” у військкоматі.

Lobby X напряму співпрацює з військовими частинами та передає відгуки лише в той підрозділ, який обрав кандидат. Жодної взаємодії з ТЦК та СП.

Станом на зараз Lobby X працює з 86 підрозділами. Серед військових працедавців платформи — Міністерство оборони, Кіберсили ЗСУ, спецпідрозділи KRAKEN і К-2, 3 ОШБр, 47 ОМБр “Маґура”, батальйон Вовки Да Вінчі” 67 ОМБр, 93 ОМБр “Холодний Яр”, бригади “Гвардії наступу” та інші структури Сил Оборони. 

За рік з допомогою Lobby X до війська доєдналося понад 1500 людей. Усього отримано 21 000+ відгуків добровольців. Відбір кандидатів відбувається за конкурсним принципом. 

Дізнатися більше про альтернативний спосіб мобілізації можна, ознайомившись із відповідями на найпоширеніші запитання про військовий рекрутинг Lobby X. 

Довідка: Lobby X — це платформа з працевлаштування і рекрутингова агенція. З 2016 року LX діє як соціальне підприємство, що працевлаштовує в “сектор змін”, зокрема до свідомого бізнесу, незалежних медіа, громадських організацій, державних установ.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: