fbpx

Вавилонська бібліотека оголосила передпродаж нового роману Курта Воннеґута

Культура 15:53, 01.08, 2023

Франківське видавництво Вавилонська бібліотека оголосило передпродаж нового роману Курта Воннеґута «Сирени Титана». Передпродаж триватиме до 31 серпня.

Видавництво перекладної літератури працювало над новою книжкою майже пів року. “На кожному з етапів створення ми вигадували для цієї книжки щось несподіване ― у перекладі, ілюстраціях, колористиці. Сподіваюсь, це буде видимо, помітно”, – написав у фейсбуці про новинку артдиректор Вавилонської бібліотеки Роман Малиновський.

«Сирени Титана» — гумористичний науково-фантастичний роман Курта Воннеґута, в якому порушено питання свободи вибору, всезнання та загальної мети історії людства, анонсувало видавництво. У ньому є всі елементи істинно воннеґутівського роману: гостра сатира, ґротескна вигадка, суха комедія разом із роздумами на теми філософії, релігії, гуманізму, війни та багато іншого. А також ця книжка має емоційну глибину, теплу й добру іронію, ніжну любов до своїх персонажів.

У «Сиренах Титана», як це звично для романів Курта Воннеґута, є кілька сюжетних ліній.
Перша. Вінстон Найлз Рамфурд на своєму особистому космічному кораблі потрапляє в недосліджену хроносинкластичну інфундибулу, від чого його розкидає у просторі та часі. Завдяки цьому він отримує здатність бачити майбутнє й з’являтися у різних частинах Сонячної системи.

Друга. Найбагатший чоловік на Землі, Малахія Констант, вирушає у подорож до далеких світів з Землі на Марс, Меркурій, назад на Землю і зрештою на Титан, супутник Сатурна. Проте у цих подорожах, сповнених відчайдушних пригод, захований один підступ…

Третя. Сейло, робот з планети Тральфамадор, 200 000 років тому через поломку корабля вимушено приземлився на супутнику Сатурна — Титані. Його товариші мають план доставити йому потрібну для ремонту запасну деталь. Ці три незвичні події ось-ось мають переплестися.

Передзамовлення триватиме до 31 серпня на сайті видавництва. Ціна книжки за передзамовленням 350 грн. пізніше — 450 грн.

Вавилонська бібліотека оголосила передпродаж нового роману Курта Воннеґута 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: