fbpx

Важливі складові гармонійного розвитку дитини

Суспільство 11:08, 17.07, 2019

Своєчасно формуємо творчі здібності

Гармонійний розвиток дитини передбачає збалансоване поєднання кількох напрямків – інтелект, фізична форма, що відповідає віку, а також художня творчість. Батьки прагнуть розвинути мову дитини, навчити її читати та писати, віддають у різні спортивні секції, а творча складова часто відходить на другий план. Але саме цей напрямок формується в ранньому віці – дитина починає уважно та усвідомлено розглядати навколишні предмети, вивчає їх форму і кольорове виконання. Розвиток творчих нахилів повинен проходити поступово і методично. Від вивчення форми переходимо до знайомства з різними кольорами, а потім до порівняння предметів за величиною.

Для розвитку творчого напрямку необхідно з’єднати три важливі елементи:

  • Наочність. Розглядаємо предмети повсякденного вжитку, іграшки, книжкові ілюстрації, а потім переходимо до репродукцій картин.
  • Спілкування. Спільно придумуємо сюжети для ігор, захопливі історії, казки, спілкуємося на прості теми, наприклад як пройшов день у садку.
  • Практика. Передбачає самостійну творчість, яка повинна супроводжуватися підтримкою батьків. Навіть якщо малюк поки малює тільки каракулі, не викидайте його роботи і всіляко демонструйте, що вони для вас цікаві.

Важливі складові гармонійного розвитку дитини 1

Цікаві пропозиції від української марки Ідейка

Практичні заняття передбачають застосування спеціальних аксесуарів. Український бренд Ідейка виготовляє різні набори та приладдя для творчості https://panama.ua/brand/20801/. Серед особливостей запропонованих продуктів відзначимо чіткий поділ за віковими категоріями (від дворічних малюків до підлітків 12-15 років), доступний рівень цін, якісне виконання, різноманітну тематику.

В каталозі Ідейка представлені такі оригінальні варіанти:

  • Комплекти, сформовані за принципом зроби сам. Передбачається самостійне виготовлення певних речей, які дитина буде потім використовувати в повсякденному житті. Наприклад, зробити вручну мило або нанизати намисто з запропонованого бісеру. Таке заняття сприяє формуванню практичних навичок, розвитку дрібної моторики, а також вміння виконувати певні дії на підставі встановлених правил, логіки і власної фантазії.
  • Картини за номерами. Являють собою полотно (трафарет), натягнуте на підрамник та розділене на пронумеровані сегменти, а також набір фарб з проставленими номерами. Дітям вони будуть корисні для розвитку правильного сприйняття кольорів, усного рахунку, зорової пам’яті. Особливого ​​вміння не потрібно, і якщо дитина з якихось причин не може або не хоче дотримуватися встановлених правил, вона може керуватися власною фантазією.
Важливі складові гармонійного розвитку дитини 2
  • Набори для шиття. Такі комплекти дозволяють дівчинці самостійно зшити з перфорованих елементів з фетру елегантну сумочку, а потім прикрасити її оригінальною вишивкою. У комплект також входить безпечна пластикова голка, блискучий шнурок-ремінець, намистини.
  • Декупаж. Дітям пропонується відповідно до вказівок інструкції декорувати свічник, чайний будиночок, шкатулку, комод, скриньку. У наборі є заготовка з деревинно-волокнистої плити, пензлик, клей ПВА, лак для декупажу, акрилова фарба.
  • Розпис по тканині, дереву або кераміці. Дітям, старшим 5 років, за готовим контуром пропонується оформити рюкзак, сумку, фартух, розписати дерев’яний будиночок для феї, фоторамки, шпаківню. Особливий інтерес викликає декорування керамічних предметів, які потім можна використовувати в практичних цілях, наприклад квітковий горщик, скарбничка.
  • Розмальовки-антистрес. Призначені для дорослих і підлітків, допомагають розслабитися, скинути накопичений за день негатив, заспокоїтись, відчути прилив енергії. Це бавовняне полотно в дерев’яному підрамнику, до якого можна окремо придбати 6 фарб різних кольорів.

Продукція бренду Ідейка допоможе дітям будь-якого віку розвинути свій творчий потенціал, а також сприяє правильному кольоросприйняттю, зміцнить кисті рук, дозволить освоїти різні техніки малювання.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: