fbpx

Вчитель франківської школи №24 отримав премію за найкращий STEM-урок з хімії

Суспільство 10:51, 20.12, 2019

Днями у Києві відбулася Всеукраїнська конференція для вчительської спільноти “Кращі гендерночутливі STEM-уроки: як викладати”. 20 вчителів STEM-предметів презентували найкращі методики проведення уроків математики, фізики, хімії, інформатики, технологій, астрономії, географії, біології та іноземних мов у школах. Захід відбувся в рамках Всеукраїнського конкурсу “Кращий STEM-урок”.

Свій урок на конференції представив вчитель школи №24 з Івано-Франківська Юрій Пахомов. Він став одним з п’яти переможців конкурсу “Кращий STEM-урок”.

Всеукраїнський конкурс “Кращий STEM-урок” тривав з вересня по грудень 2019 року з метою допомогти вчителям популяризувати STEM-освіту та мотивувати дівчат на рівні з хлопцями до вивчення STEM-предметів. 

До участі в конкурсі було подано 245 індивідуальних та командних уроків від вчительської спільноти з різних регіонів України. Автори 20 найкращих гендерночутливих STEM-уроків презентували свої розробки на фіналі конкурсу та позмагалися за грошову винагороду.

В результаті було обрано авторів/ок 5 найкращих STEM-уроків, кожен з яких отримав грошову винагороду у розмірі 5 тисяч гривень.

Вчитель хімії школи №24 Юрій Пахомов розробив урок “Лепбук “Таємниці води” з технологією доповненої реальності”. Проєкт відповідає навчальній програмі 7-го класу, предмет “Хімія”, який в парі із мобільним додатком LiCo.STEM дозволить учням легко та цікаво освоїти нові знання та допоможе вчителю спланувати цікавий STEАM урок, йдеться в презентації.

Найкращі гендерночутливі STEM-уроки 2019 року також будуть доступні на онлайн-платформі https://stem-lesson.info/krashhi-stem-uroki-2018-i-2019/ для всіх вчителів задля поширення найкращих прикладів проведення STEM-уроків.

Організатори конкурсу та фінальної конференціїЕ: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з МОН України, пише Громадський простір.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: