fbpx

Вчитель, який навчає дитину в школі, не може бути репетитором, – Гриневич

Суспільство 19:11, 05.07, 2019

Ситуація, коли вчителі не викладають належним чином предмет для того, щоб учні приходили до них на додаткові платні заняття, є неприпустимою, зазначила міністр освіти і науки України.

Про це міністр освіти і науки Лілія Гриневич сказала в інтерв’ю виданню “Високий замок“.

“Іноді вчитель не працює як належить на уроці, аби діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище! Ми підготували листи Міністерства освіти і розіслали їх по школах. Це непедагогічно, і це порушення. Тобто вчитель, який безпосередньо навчає дитину в школі, не може бути репетитором – це конфлікт інтересів”, – сказала Гриневич.

Водночас вона наголосила, що школа має право надавати платні послуги, серед яких – індивідуальне навчання.

Це обліковується як урок. З батьками укладається договір про надання платних освітніх послуг. Але маємо досвід дітей, які мають дуже високі результати ЗНО, і вони не мали репетиторів. Все залежить від школи, середовища і від наполегливості самої дитини”, – сказала Гриневич.

Як повідомляв Укрінформ, уряд готує реформу оплати праці вчителів, яка передбачає відхід від тарифної сітки і таким чином вирівнювання зарплат вчителів з різним досвідом роботи. Урядовці сподіваються залучити до викладання у школі молодих фахівців. За словами Гриневич, на проведення такої реформи потрібно 25 млрд грн.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: