fbpx

Вчителька франківської школи №26 – серед фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine

Суспільство 18:05, 15.08, 2019

Єдина з Прикарпаття вчителька франківської школи №26 увійшла до 50 фіналістів національної освітньої премії.

Вчителька початкових класів ЗШ І ступеня № 26 Аліса Павлюк увійшла до 50 фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Вона – єдина з Івано-Франківщини.

«Єдине свідчення правильності процесу навчання – це щастя дитини» – педагогічне кредо Аліси Павлюк. 

Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія, місія якої – підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.

Аліса Павлюк – новатор, генератор ідей, учасниця експериментальних проєктів, обласних, всеукраїнських форумів педновацій, міжнародних конференцій, конкурсів та Всеукраїнських інтернет-олімпіад. Постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність, про що свідчать численні сертифікати про проходження курсів від освітнього проєкту EdEra, платформ дистанційного навчання Prometheus, ВУМ on-line (Відкритий Університет Майдану) та свідоцтва про участь у вебінарах від освітніх проєктів «Всеосвіта» та «На Урок».

Педагог здійснює наукові розвідки, результати яких висвітлює в публікаціях у наукових журналах України та зарубіжжя, пише Департамент освіти і науки Івано-Франківська.

Першою в місті та області почала запроваджувати технологію «Smart Kids» в освітньому процесі учнів початкової школи. Створила власне середовище дослідницького навчання (ILS) «Балансування» із застосуванням інструментарію порталу Go-Lab. Це стало можливим завдяки участі в тренінгу «Спільне створення дослідницьких середовищ до уроку з допомогою екологічної системи Go-Lab» на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника в рамках міжнародного проєкту MoPED.

Дослідницьке середовище, опубліковане на міжнародній платформі для вчителів STEAM-предметів Go-Lab, є єдиним із 16 середовищ з українським контентом, впровадженим в освітній процес.

На вчителів, які потрапили у п’ятдесятку, чекають скайп-співбесіди та написання есе. Після цього їхні анкети також оцінюватимуть представники дружніх освітніх організацій: EdCamp, Microsoft, EdPro, FEST/Школа вільних і небайдужих, НОВІ, Grade Education Center.

31 серпня оголосять переможців премії – 10 вчителів України.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: