fbpx

Вдова пораненого майданівця відсудила мільйон державної компенсації на житло

Суспільство 20:07, 21.07, 2020

Івано-Франківський окружний адміністративний суд розглянув і виніс рішення у справі вдови пораненого на Майдані мешканця Богородчанського району Василя Максиміва.

В березні 2019 року учасник Революції Гідності Василь Максимів, який був важко поранений на Майдані, отримав за рішенням комісії Богородчанської райдержадміністрації право на компенсацію за належне для отримання житло.

В серпні 2019 Василь трагічно загинув.

Ані з березня до серпня, ані пізніше відповідальні органи влади не змогли забезпечити отримання майданівцем, а пізніше його вдовою Мар’яною Сорочич належної їм компенсації.

Вдова пораненого майданівця відсудила мільйон державної компенсації на житло 1

При тому, що державна субвенція для компенсації надійшла в обласне казначейство і була перерахована на рахунок районного управління соціального захисту. Але через смерть отримувача не була перерахована на його рахунок – гроші повернули в бюджет. Пояснювали це тим, що компенсація надійшла після смерті отримувача.

“У чиновників було десять причин, щоб не перерахувати гроші. Суд визнав дії органів влади протиправними і зобов’язав виплатити вдові компенсацію за житло, при цьому вказав, що процедура прийняття рішень і їх реалізації органами влади в інтересах людей є НЕВИПРАВДАНО ТРИВАЛОЮ і такою, що не відповідає правомірним і законним очікуванням громадян”, – повідомив про рішення суду в мережі представник позивачки Тарас Парфан.

Вдова пораненого майданівця відсудила мільйон державної компенсації на житло 3

“Тепер іспит на порядність для влади: чи будуть чиновники продовжувати війну з вдовою і дітьми майданівця, чи виконають рішення суду?” – поставив питання він і затегав прем’єра Дениса Шмигаля.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: