fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Верховний Суд зобов’язав підприємицю з Франківська заплатити майже 200 тисяч гривень штрафу за неоформлених працівників

Верховний Суд зобов’язав підприємицю з Франківська заплатити майже 200 тисяч гривень штрафу за неоформлених працівників

Суспільство 15:02, 19.10, 2020

Підприємиця з Івано-Франківська, що займається реалізацією питної води, понад два роки судилася з Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області. Жінка вимагала у суді скасувати постанову про штраф 192 000 гривень за двох неоформлених працівників.

Під час проведення інспекційного відвідування у грудні 2017 року інспектори Управління Держпраці встановили, що між фізичною особою-підприємцем та працівниками не укладено трудові угоди та не повідомлено орган Державної фіскальної служби про їх прийняття на роботу. Інспектори винесли постанову про накладення штрафу в сумі 192 000 гривень, що дорівнює 30-кратному розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на момент виявлення порушення.

Не погодившись із висновками Управління Держпраці в Івано-Франківській області, фізична особа-підприємець оскаржила постанову про накладення штрафу до суду.

Суди тривали понад два роки. Днями Верховний Суд виніс постанову на користь Управління Держпраці.

Колегія суддів Верховного Суду у постанові зазначила, що підприємиця дійсно допустила двох осіб до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає, а постанова Управління Держпраці в Івано-Франківській області підлягає примусовому виконанню.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: