fbpx

Верховинський район пропонують поділити на три ОТГ

Суспільство 12:13, 19.03, 2020

В обласній державній адміністрації відбулася онлайн-нарада щодо конфігурації об’єднаних територіальних громад Верховинського району.

Йшлося про те, що відповідно до перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів України №1077-р від 13.10.2015 (зі змінами) у Верховинському районі було передбачено створення пʼяти обʼєднаних територіальних громад.

Проте, оскільки впродовж п’яти років після затвердження цього перспективного плану більшість потенційних центрів Верховинщини не ініціювали добровільного об’єднання, міжвідомчою регіональною робочою групою було підтримано створення у Верховинському районі трьох об’єднаних територіальних громад: Верховинської, Білоберізької та Зеленської, передає пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Профільні фахівці надали детальний аналіз перспективи розвитку громад району при його поділі на 3 і на 5 ОТГ та закликали представників Верховинщини виважено підійти до питання формування об’єднаних територіальних громад, адже вони мають забезпечити відчутне покращення життя горян та надання якісних публічних послуг у всіх сферах.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: