fbpx

Від Мислівки до Торунського перевалу: понад 20 тяжких машин вивели на ремонт дороги "Долина – Хуст"

Суспільство 18:51, 18.06, 2021

На Франківщині триває ремонт ділянки дороги державного значення Р21 «Долина – Хуст», яка уважається Карпатським туристичним шляхом і поєднує Прикарпаття та Закарпаття.

Ремонт наразі триває на км.29 – км.30 поблизу села Мислівка, інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

“Працюють кілька дорожніх бригад, понад 20 одиниць важкої дорожньої техніки, щоб якнайшвидше завершити ремонт усієї дороги від Долини і до межі із Закарпаттям на Торунському перевалі”, – йдеться в дописі.

Роботи проводять відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України за кошти Державного бюджету, спрямованих Державним агентством автомобільних доріг України «Укравтодор» на замовлення САД.

Від Мислівки до Торунського перевалу: понад 20 тяжких машин вивели на ремонт дороги "Долина – Хуст" 1
фото САД від 17 червня 2021

На Прикарпатті цього року на дорозі Р-21 будуть проведені такі роботи на ділянці від Долини до межі із Закарпатською областю (км 0+060 -км 44+983). Тут влаштують два шари асфальтобетону, оновлять десять мостів, нанесуть горизонтальну дорожню розмітку та упорядкують узбіччя.

Дорога Р-21 Долина – Хуст – важлива магістраль Прикарпаття та Закарпаття. Її оновлення сприяє соціально-економічному розвитку регіону, зокрема туризму, наголошують дорожники.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: