fbpx

Відому будівельну компанію з Франківська хочуть визнати банкрутом

Суспільство 19:16, 11.08, 2019

Відкрито провадження у справі про банкрутство ТОВ «Івано-Франківськміськбуд».

Ухвалою Господарського суду Івано-Франківської області від 10 червня відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Івано-Франківськміськбуд”, передає Галка.

Додамо, що фірма була популярна серед мешканців міста на початку 2000-х років. Зокрема “Івано-Франківськміськбуд” звів будинки за такими адресами: вул. Шевченка, 47а, смт. Богородчани, вул. Петраша, 2, вул. Чорновола, 128а, вул. Угорницька, 16 та інші.

Попереднє засідання суду призначено на 21 серпня. Ввесено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника. Внесено процедуру розпорядження майном боржника строком на 115 календарних днів (до 4 жовтня). Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Віталія Насадюка (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного). Заборонено боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави. Зобов’язано розпорядника майна до 29 липня подати до суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів. Зобов’язано розпорядника майна до 29 липня скласти і подати до суду на затвердження реєстр вимог кредиторів боржника. Зобов’язано розпорядника майна до 9 серпня провести інвентаризацію майна боржника і подати до суду відомості про її результати, інформує Господарський суд Івано-Франківської області.

Детальніше з текстом ухвали Господарського суду Івано-Франківської області від 10.06.2019 у справі №909/497/19 можна ознайомитися за посиланням >>.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: