fbpx

Військкомати отримають доступ до інформації про транспорт підприємств

Суспільство 17:10, 16.08, 2022

15 серпня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому в запропонованій Комітетом редакції проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” (реєстр. №5337), зазначає ЛІГА.Закон.

Закон розроблено з метою запровадження механізмів безпосереднього доступу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки до актуальної інформації про транспортні засоби, які належать підприємствам, установам і організаціям та можуть бути призначені для задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.

Законом пропонується внести відповідні зміни до статті 6 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Зокрема, ним встановлено, що територіальні органи Міністерства внутрішніх справ України щокварталу подаватимуть до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки відомості про реєстрацію (перереєстрацію), переобладнання та зняття з обліку транспортних засобів, які перебувають у власності підприємств, установ та організацій і можуть бути призначені для задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: