fbpx

Військовий Мирослав Кріль став депутатом обласної ради

Суспільство 15:15, 03.05, 2023
НА ФОТО: Мирослав Кріль

Військовий Мирослав Кріль став обласним депутатом замість Олега Гончарука, який нещодавно склав повноваження в Івано-Франківській обласній раді.

Про рішення Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії Мирослав Кріль повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Військовий Мирослав Кріль став депутатом обласної ради 1

“Я можу пообіцяти, що в статусі депутата обласної ради зроблю все можливе для тих людей, які мені найдорожчі і найближчі. Це сім’ї загиблих і безвісти зниклих. Це мої побратими, з різних частин і підрозділів, яких знаю і яких не знаю. Які взяли зброю в руки і пішли захищати свою землю, жертвуючи собою в цій вічній боротьбі з московським супостатом. Які не втікали, не скиглили, не прикривались посадами й мандатами, не відкуповувались і не ховалися під спідницями своїх дружин і матерів. Тільки цим людям я можу подякувати і пообіцяти зробити якомога більше й на депутатській стезі”, – відреагував на новий статус Мирослав Кріль.

Він описав, як виконуватиме свої повноваження обласного депутата у зв’язку із тим, що зараз захищає Україну.

“Звичайно, я військовий. Я воював, воюю і буду воювати до нашої повної Перемоги або допоки мені стане здоров’я для цього. І в зв’язку з цим я розумію, що не завжди в повному обсязі зможу виконувати свої депутатські повноваження. Але я думаю, що завжди зможу впливати на думку і рішення своєї фракції “Платформа громад” і через неї безпосередньо на рішення самої обласної ради, зокрема, в першу чергу, в напрямках, що стосуються обороноздатності країни, соціального захисту, медичних послуг, адаптації в майбутньому до мирного життя учасників бойових дій, їхніх сімей, сімей наших загиблих і безвісти зниклих чи полонених героїв”, – зазначив Мирослав Кріль.

Мирослав Кріль – ветеран АТО, голова обласної Асоціації ветеранів АТО, до повномасштабного вторгнення – працівник КП “Муніципальна інспекція Івано-Франківська”. Мешкає у Франківську.

Нагадаємо, обласні депутати Микола Мединський та Олег Гончарук склали повноваження

Читайте: Влада нівелює роль воїна, – голова обласної асоціації ветеранів АТО Мирослав Кріль

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: