fbpx

Віктор Шевченко: Громади потребують допомоги у ремонті доріг, шкіл, лікарень

Суспільство 11:48, 19.05, 2021

Ремонт доріг, освітніх, медичних та культурних закладів. Такими є найболючіші проблеми чи не всіх громад на Прикарпатті. Заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук та голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, будівництва і дорожнього господарства Віктор Шевченко завітали до Букачівської ОТГ, щоб разом із керівництвом громади напрацювати спільні шляхи їх вирішення.

«Є дуже багато людей, які хочуть жити в селах, в громадах. Вони повертаються сюди. Але їм, безумовно, потрібна допомога як обласної, так і державної влади в ремонті це доріг, шкіл, лікарень, забезпеченні інфраструктури», – зазначив голова комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства Віктор Шевченко.

Віктор Шевченко: Громади потребують допомоги у ремонті доріг, шкіл, лікарень 1

Комунальне підприємство «Букачівська міська лікарня» обслуговує 12 сіл громади. Тут переконані, такі лікарні потрібно зберігати і розвивати. Адже заклад працює в основному для людей старшого віку, яким важко доїжджати за медичною допомогою у віддалений районний центр чи область. До того ж лікарня надає послуги майже 5 тисячам мешканцям ОТГ. 

«Наш заклад потребує ремонту для стаціонарного відділення. Тобто це є і перекриття даху, тому що є проблеми даху і це відчувається на тому ремонті, який у нас є, тому що затікання є при сильних дощах. Також ми потребуємо капітального ремонту в тому приміщенні», – розповідає директор КНП «Букачівська міська лікарня» Діана Гураль-Дячишин.

Віктор Шевченко: Громади потребують допомоги у ремонті доріг, шкіл, лікарень 2

Завітали і до Букачівського ліцею. Тут навчається майже 200 учнів та працює 25 педагогів. Станом на сьогодні найбільш потрібним для школи є ремонт спортивного залу. Каже директор Букачівського ліцею Володимир Рега:

«Спортзал потребує капітального ремонту з заміною вікон, ремонтом стелі та заміною підлоги».

Віктор Шевченко: Громади потребують допомоги у ремонті доріг, шкіл, лікарень 3

Завершилась поїздка візитом в унікальний музей Опілля, що у місті Рогатині. Він створений у 2018 р., однак тут зберігається більше як 2 тисячі автентичних експонатів. Експозиція розповідає про історію Рогатинщини від найдавніших днів до сьогодні. А ще поруч із музеєм вже невдовзі для всіх охочих запрацює гончарна школа. 

Віктор Шевченко: Громади потребують допомоги у ремонті доріг, шкіл, лікарень 4

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: