fbpx

Віктор Шевченко: Всі дороги на Прикарпатті можна відремонтувати за три роки

Суспільство 15:33, 17.10, 2020
НА ФОТО: ????????????????????????????????????

Дороги в усіх населених пунктах нашої області реально відновити протягом трьох наступних років. Команда «За майбутнє» має великий досвід у сфері будівництва доріг і мостів. Ми хочемо і можемо взятись за цю проблему. Переконаний, спільно із громадами нам вдасться її вирішити.

Сільське бездоріжжя – чи не найактуальніша проблема сьогодення на Прикарпатті. Хоча від неї потерпає вся країна, але найбільше – села.

У цьому переконався Віктор Шевченко, який разом з командою «За майбутнє» відвідав Галицький район.

Село Вікторів за 20 кілометрів від Івано-Франківська, тому і багато його мешканців працюють саме в обласному центрі. Дотепер вчасно потрапити на робоче місце було майже неможливо, і більшість селян поїхали шукати кращої долі, в тому числі за кордоном.

Цьогоріч, за сприяння команди «За майбутнє», вдалося відремонтувати 4 кілометри дороги, що з’єднує село з автотрасою «Львів – Івано-Франківськ». І люди почали повертатися додому. Зараз мріють, аби така якісна дорога пролягала і через їхнє село.

«Дуже гарна дорога. Надіємося і хочемо, щоб продовження цієї дороги було через ціле село. Зараз тими катакомбами доїжджають дітки до школи, до садочка. І ми маємо надію, що все ж таки дорога в нас у Вікторові буде», – ділиться мешканка села Надія Дорота.

За словами Віктора Шевченка, на цьому зупинятися не збираються.

«Дуже радий, що нарешті вдалося зробити цю дорогу. Але це тільки початок – перші чотири кілометри. Ще в нижньому шарі, але ми бачимо, яка різниця. І дуже багато жителів населених пунктів, в тому числі і Вікторова, задоволені. Тому що, замість 15-20 хвилин по ямах, це декілька хвилин – і ти доїжджаєш якісно. Я переконаний, що всі дороги у кожному населеному пункті нашій команді вдасться відновити за декілька наступних років», – наголошує Віктор Шевченко.

Також скаржаться на бездоріжжя мешканці сіл Поплавники та Бринь.

«Ми п’ять днів поспіль перекривали дорогу державного значення, бо хотіли, аби нам відремонтували ту частинку дороги, яка у дуже жахливому стані. Якщо їхати з Галича, то наша дорога у найжахливішому стані, бо ми вже останнє село Галицького району. Для того, аби наше село розвивалось, потрібно відремонтувати дорогу, а тоді вже пробувати залучати інвесторів», – розповідає мешканка села Бринь Надія Масляк.

Окрім ремонту доріг, команда «За майбутнє» робить акцент на розвиток освіти. Зокрема, Віктор Шевченко відвідав дитячий садок у селі Комарів.

«Свого часу з командою доклали багато зусиль, аби збільшити його площу, зробити ремонти. На жаль, за останній рік роботи фактично не проводились. Та я переконаний, що ми спільно все-таки їх завершимо. І всі місцеві дітки зможуть ходити у садочок тут, у своєму селі», – зауважує Віктор Шевченко.

Не менше проблем у школі села Мединя. Тут навчається майже 200 діток, але немає спортзалу, непристосована їдальня. Втім, на думку політика, ці проблеми спільно з громадою можна швидко вирішити, адже діти – майбутнє України і вони заслуговують на якісні умови навчання.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: