fbpx

Віталій Мерінов: «Індивідуальне опалення – у кожен дім»

Суспільство 14:47, 14.08, 2020

Депутат Івано-Франківської міської ради Віталій Мерінов провів чергову зустріч з мешканцями будинку, що по вулиці Надвірнянська, 34, які вирішили від’єднатись від централізованого опалення.

Віталій Мерінов про індивідуальне опалення

«Вирішили перейти на індивідуальне опалення, бо платимо за тепло багато грошей, а в квартирах взимку холодно», – скаржиться Степанія Білянська, яка мешкає в будинку по вулиці Надвірнянська, 34, – За двокімнатну квартиру я платила 2500 гривень, за трикімнатну дочка моя платила 3500 гривень. Мені не вистачало пенсії, ми просто виживали».

Інша мешканка Надвірнянської, 34 Галина Ткачук додає: «Тепло є частково. Нижні поверхи мають тепло, а верхні зовсім не мають. І за це вони платять, за повітря, за холод. От двокімнатна квартира того року в нашому будинку коштувала 2500 гривень, якщо поруч будинки, які нас оточують, платили по 1300 гривень за опалення».

Віталій Мерінов про індивідуальне опалення

Роман Лазаренко, що мешкає в цьому будинку в 34 квартирі, пояснює, платять більше, бо в їхньому будинку є великі тепловтрати. Звертались в Теплокомуненерго, втім пояснити причини тепловтрати їм так і не змогли.

«Через дії тепловиків ми не зможемо перейти на індивідуальне опалення в цьому році, – пояснює Роман, – справа в тому, що нам затримали на 3 місяці видачу технічних умов, які дають нам право від’єднатись від централізованого опалення. Бачимо, що не зможемо до початку до нового опалювального сезону зробити все необхідне, а тому на зборах вирішили ще цього року залишитись з Теплокомуненерго».

Під час зборів Віталій Мерінов, представник команди «За майбутнє», зазначив, що звернеться до міської влади, щоб тепловики переглянули тарифи для будинку, що по вулиці Надвірнянська, 34.

«Індивідуальне опалення – у кожен дім. Вже близько року з цим гаслом я допомагаю мешканцям Івано-Франківська з встановленням індивідуального опалення в їхніх помешканнях. Після сьогоднішніх зборів, після спілкування з мешканцями будинку Надвірнянська, 34 вже завтра я сформую депутатське звернення до міського голови та директора теплокомуненерго з проханням перерахувати тарифи на тепло саме для цього будинку, бо за минулий опалювальний сезон мешканці, власники трикімнатної квартири, платили більш як 3500 гривень. Розуміємо, що ця сума є досить великою для будь-якої сім’ї. Тому тарифи мають бути справедливими», – говорить депутат міської ради Віталій Мерінов.

Віталій Мерінов про індивідуальне опалення

Окрім мешканців Надвірнянської, 34, Віталій Мерінов консультує мешканців будинків, що на вулиці Кисілевської, 40/42, Івана Пала ІІ, 8, Степана Бандери, 60/1. Та закликає інших, кому потрібна допомога, звертатися за номером телефону: 099 29 65 488.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: