fbpx

Вітаміни та мінерали

Суспільство 10:30, 05.12, 2019

Кожній людині слід вживати у їжу вітаміни і мінерали, особливо якщо вони представлені комплексом на рослинних екстрактах. Природна сила таких продуктів забезпечує нормальний обмін речовин, а також – стабільну роботу всіх необхідних функцій в організмі.

Той, хто вживає вітаміни, – захищений від хвороб і не зважає на зовнішнє середовище з його шкідливими факторами. Оскільки синтез вітамінів і мінералів в організмі відсутній, їх потрібно приймати в готовому вигляді разом із їжею. Регулярне надходження мікронутрієнтів в повних вигляді та кількості – запорука здоров’я. Цю корисну та необхідну продукцію можна замовити на сайті https://www.amrita.ua/catalog/vitamin-mineral/, не хвилюючись за якість вітамінів та мінералів.

Вітаміни та мінерали 1

З чого обирати?

Серед вітамінів та мінералів від amrita.com.ua особливу увагу слід звернути на наступні:

  1. Мульти Баланс.
  2. Селен Баланс.
  3. Спіруліна.
  4. Омега 3 формула.
  5. Фітойод Баланс.
  6. Кальцій Баланс.
  7. Фітомішки.
  8. Фемелі.
  9. Селен мікро концентрат нейтральний 0,1%.

Про окремі з цих видів вітамінів та мінералів ми поговоримо детальніше.

Мульти Баланс

Ця дієтична добавка допомагає бути стійким до стресів. Дуже корисна, коли розумові та фізичні навантаження вищі, ніж зазвичай. Сприяє зміцненню імунітету та виробляє опірність організму до інфекцій. Є профілактичним засобом, якщо вітамінів, мінералів та мікроелементів у звичайному вигляді – недостатньо. Завдяки унікальній формулі, що містить рослинні екстракти, вітаміни та мінерали, легко засвоюється, даруючи хороше самопочуття, гарний настрій та багато енергії. Допомагає організму самовідновитися, якщо він переніс захворювання.

Селен Баланс

Є потужним комплексом антиоксидантів природного зразка. Завдяки джерелу селену, вітамінам С і Е діє як антиоксидант, не дозволяючи вільним радикалам пошкоджувати клітини і тканини. Зміцнює імунітет, а також робить організм опірним до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Виступає як профілактичний засіб в онкопатології. Також завдяки цьому комплексу у шкірі покращуються обмінні процеси, оновлюючи її швидше і роблячи опірною до ультрафіолету. Селен Баланс зберігає здоров’я у серцево-судинній системі, а при цукровому діабеті – зменшує можливі ускладнення.

Спіруліна

Містить у собі збалансовану кількість амінокислот, вітамінів та мінералів. Нормалізує роботу імунної системи та обмін речовин. Уповільнює процеси, що спричиняють старіння організму.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: