fbpx

Владика УГКЦ розповів, як здолав COVID-19 завдяки молитві на вервиці

Суспільство 20:20, 29.10, 2021

Апостольський екзарх УКГЦ для українців в Італії владика Діонісій Ляхович поділився досвідом подолання коронавірусу.

Він розповів, що одужав завдяки молитві до Пресвятої Богородиці на вервиці, інформує Департамент інформації УГКЦ.

«Молитву на вервиці я глибоко пережив, коли був хворий на ковід. У лікарні мав із собою вервицю, яку мені подарував Папа Франциск. Я її мав завжди в руках… Але прийшов такий вечір, коли мені здавалося, що я вже не вийду. І тому я наче взяв за руку Богородицю цією вервицею і просив, щоб Вона вела мене цією дорогою… Настав момент, коли я втратив свідомість. Пробудився аж наступного дня, і відтоді мій стан почав покращуватися», – пригадує владика.

За словами владики Діонісія, ця недуга змусила його багато переосмислити у своєму житті.

Владика УГКЦ розповів, як здолав COVID-19 завдяки молитві на вервиці 1
Владика Діонісій

«Я прийняв цю недугу як благодать та певний досвід. Я багато говорив на проповідях про те, як ми маємо ставитися до цієї недуги. Я багато разів повторював, що ми маємо єднатися з Христом, як ми і обіцяли під час Хрещення. Отже, ця ніч, яка для мене вже виглядала останньою, стала нагодою глибоко з’єднатися з Христом. Коли я просив разом з Ісусом: „Відніми від мене цю чашу, але нехай буде не моя, а Твоя воля“, то був цілковито готовий до здійснення цієї Божої волі. Отже, я йшов за Ісусом… І прийшов момент, коли треба було з Ісусом віддати свого духа: „Отче, у Твої руки я віддаю духа мого“. Я був готовий до цього. Я був свідомий до цього моменту і, коли настав цей момент, я втратив свідомість», — зазначає апостольський екзарх.

Відповідаючи на запитання про те, чому він переповідає та ділиться власним досвідом, єпископ мовить: «Чому я говорив про особистий досвід? Нам потрібно єднатися, особливо у важких моментах нашого життя. Тоді недуга чи навіть смерть стають для нас не страшними моментами, хоч і важкими. У цей момент переходу ми маємо із чистим серцем і порожніми руками віддати своє життя в руки Господа Бога».

Молитовна ініціатива «Вервиця єднає», що полягає у молитві на вервиці онлайн через трансляцію «Живого телебачення», відбувається щоденно о 20:00 за київським часом, інформує пресслужба УГКЦ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: