fbpx

Вокальний колектив ПНУ "Гуцулочки Карпат" отримав Гран-прі міжнародного фестивалю

Суспільство 14:52, 05.11, 2020

Днями в Києві завершився Міжнародний фестиваль-конкурс “International online festival-contest “Soul”. На ньому перемогли прикарпатці.

Участь у фестивалі-конкурсі брав вокальний колектив Прикарпатського університету “Гуцулочки Карпат” у складі керівниці колективу, заслуженої артистки України, професорки кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету Олександри Качмар, заслуженої артистки України, асистентки кафедри журналістики факультету філології Наталії Шотурми, заслуженої артистки України, артистки Муніципального камерного хору “Галицькі передзвони” Юлії Король.

За результатами конкурсу “Гуцулочки Карпат” отримав Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу “International online festival-contest “Soul” у номінації “Вокальні ансамблі”. Загалом у цій номінації виступило 58 колективів. 

Члени журі фестивалю відзначили високий рівень виконавської майстерності та сценічну культуру вокального колективу, інформує пресслужба ПНУ.

Вокальний колектив ПНУ "Гуцулочки Карпат" отримав Гран-прі міжнародного фестивалю 1

У рамках конкурсної програми у фестивалі брали участь солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, хореографічні ансамблі, виконавці розмовного жанру, вокальні, музичні, фольклорні та театральні колективи, оркестри народних інструментів, вокальні та інструментальні ансамблі, театри мод, учасники циркового та декоративно-прикладного мистецтва. Фестиваль-конкурс проходив за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду “Соняшник”. До складу журі увійшли авторитетні міжнародні фахівці у сферах музики та хореографії, відомі діячі культури та мистецтв з України, Швейцарії, Туреччини, Палестини, Узбекистану, Нідерландів та США.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: