fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • В окремих районах Прикарпаття посадки картоплі під загрозою пошкодження личинками колорадського жука, - Держпродспоживслужба

В окремих районах Прикарпаття посадки картоплі під загрозою пошкодження личинками колорадського жука, - Держпродспоживслужба

Суспільство 09:14, 16.06, 2021

За даними спеціалістів Держпродспоживслужби, в Галицькому та Тлумацькому районах на ранніх посадках картоплі та помідорів спостерігається відродження личинок колорадського жука та пошкодження ними рослин.

Для недопущення масового пошкодження картоплі фахівці Держпродспоживслужби в області рекомендують обстежити посадки культури і за наявності личинок І-ІІ віку (при чисельності 10-20 екз. на рослину за 8-10% заселених рослин) провести обробки інсектицидами та біопрепаратами відповідно до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

У приватному секторі використовують препарати, дозволені для роздрібного продажу населенню, згідно з «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

Для профілактики резистентності фітофагів проводять почергові обробки одним із інсектицидів з різними діючими речовинами.

При роботі з пестицидами необхідно дотримуватись регламентів застосування препаратів, правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: