fbpx

Волонтери "Голосу" передали чергову допомогу лікарням Франківська від фонду "Пацієнти України"

Політика 20:45, 22.06, 2020

Благодійний фонд “Пацієнти України” майже три місяці разом з партнерами, донорами та волонтерами забезпечував медичних працівників засобами індивідуального захисту. Це захисні костюми, маски, респіратори, окуляри або щитки, а також бахіли та рукавички.

На Прикарпатті “Пацієнти України” за цей час передали допомогу приблизно 20 медичним закладам. Розвозити та передавати допомогу допомогли волонтери партії “Голос”.

Сьогодні, 22 червня, волонтери передали чергову допомогу. Партію захисних рукавиць для медиків отримав Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради.

“Наші волонтери збирали інформацію про потреби медичних закладів, передавали інформацію у фонд «Пацієнти України», а також допомагали розвозити допомогу по лікарнях, – зазначив голова Івано-Франківської територіальної організації партії «Голос» Володимир Тищенко. – Пріоритетним завданням фонду під час пандемії є захист медиків. Між тим ми координуємо передачу іншої допомоги, яка надходить у фонд від благодійників”.

До прикладу, сьогодні прикарпатські активісти “Голосу” завезли в Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню 276 упаковок підгузок Huggies від Kimberly-Clark Corporation.

Волонтери "Голосу" передали чергову допомогу лікарням Франківська від фонду "Пацієнти України" 1

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: