fbpx

Воїни-медики: дві родини з коломийського Мишина - на передовій у 102 бригаді ТрО

Суспільство 10:10, 26.06, 2023

Рік і два місяці Коломийський батальйон 102 бригади ТрО Прикарпаття захищає нашу державу на передовій Запоріжжя в районі Гуляйполя. В складі батальйону від початку великої війни – Бурмеї і Кавацюки, воїни-медики з коломийського села Мишин.

Цей батальйон першим з 102 бригади ТрО Івано-Франківщини відбув у повному складі з пункту постійної дислокації у зону бойових дій. Свій бойовий шлях розпочав зі Слобожанщини, де допомагав вибивати ворога з нашої території, потім був передислокований на Запоріжжя, де знаходиться по сьогоднішній день, розповіли на сторінці бригади.

Воїни-медики: дві родини з коломийського Мишина - на передовій у 102 бригаді ТрО 1
Бурмеї

У батальйоні служать сміливі та відважні, достойні поваги та захоплення люди Коломийщини, які стали на захист Батьківщини. Це родина Бурмеїв з села Мишин, котра подарувала нам аж трьох героїв-захисників.

Віктор Бурмей закінчивши військове училище, відслужив 3 роки в українській армії на початку 90-х. З початком війни одним з перших став до строю, передавши свій досвід багатьом бійцям батальйону.

Орест Бурмей, син Віктора, почав воювати ще студентом, диплом лікаря отримав вже під час служби. Забезпечує медичну службу у батальйоні, допомагає лікувати побратимів.

Тарас Бурмей, коли почалася війна, залишив свій будівельний бізнес і став на захист Батьківщини.

Це ж саме село Мишин подарувало нам ще одну династію воїнів – медиків Кавацюків.

Воїни-медики: дві родини з коломийського Мишина - на передовій у 102 бригаді ТрО 2
Кавацюки

Кавацюк Любов до служби в армії працювала медсестрою сімейної медицини Нижньовербізьської амбулаторії. З перших днів повномасштабного вторгнення долучилася до батальйону.

ЇЇ син, Андрій Кавацюк, забезпечує евакуацію побратимів в разі поранення, а його дружина Наталія Квацюк, з котрою він побрався у 2021 – служить діловодом в логістиці цього ж батальйону.

Невелика Отинійська громада практично повністю сформувала цілий взвод. Стрижнем взводу стала родина Бойків: Василь Бойко, його сини Євген та Олександр, сват Ігор Штефурак. Усі вони, будівельники в мирному житті, відомі на всю Коломийщину якістю своєї роботи, взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: