fbpx

Всі у масках, і лише сидячі місця: на Франківщині дозволили роботу приміського транспорту

Суспільство 09:23, 22.05, 2020

В Івано-Франківській області дозволи роботу транспорту, стоматполіклінік, дитячих садків, спортивні змагання та релігійні заходи.

21 травня в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зазначалося, що за останній тиждень відсотковий еквівалент кількості хворих на коронавірусну інфекцію на Прикарпатті склав 6,6 % на 100 тисяч населення. Це, своєю чергою, дає змогу, у відповідності до рішення Кабінету міністрів України, перейти до запровадження адаптивного карантину, повідомляє пресслужба ІФ ОДА.

Всі у масках, і лише сидячі місця: на Франківщині дозволили роботу приміського транспорту 1

Під час засідання присутні прийняли рішення про відновлення в області із 22 травня роботи стоматологічних клінік та кабінетів, міського та приміського пасажирського транспорту, проведення спортивних заходів загальною кількістю до 50 учасників без глядачів, релігійних заходів зі вставленою кількістю присутніх.

Слід наголосити, що надання стоматологічних послуг здійснюватиметься за умови дотримання усіх санітарно-гігієнічних вимог, прописаних Міністерством охорони здоров’я України.

Що ж до роботи громадського транспорту, то перевезення здійснюватимуться лише за наявності у пасажирів масок, а кількість людей у транспорті не перевищуватиме кількості сидячих місць.

Дошкільні заклади освіти області відкриють з 1 червня. Працюватимуть вони за визначеними Урядом правилами.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: