fbpx

Встановлення сонячних електростанцій під ключ у компанії Solar-Tech

Суспільство 13:13, 17.10, 2023

Джерела відновлювальної енергії мають попит, адже їх встановлення й використання дає можливість подбати про довкілля. Запаси корисних копалин планети не поновлюються, тому для отримання електроенергії варто залучити інші ресурси. Генерувати велику кількість кіловат зручно за допомогою сонячних променів.

Щоб скористатися цим екологічним та потужним джерелом енергії, потрібно встановити спеціальне обладнання. Для цього застосовують фотоелектричні модулі, а також інвертори та інші пристрої. Сонячна електростанція може працювати від загальної електромережі та використовуватись тільки вдень або функціонувати цілодобово.

Сонячні електростанції під ключ у компанії Solar-Tech

Автономна геліосистема та її комплектація

У користувачів, які живуть у регіонах, де централізована електроенергія відсутня або дуже нестабільна, варто встановити повністю незалежне обладнання. Купити сонячну електростанцію автономного типу необхідно, щоб користуватися електрикою цілодобово та в хмарну погоду. Вона працює ефективно й стабільно, забезпечуючи необхідну кількість кіловат для кожного об’єкта.

Для створення якісної автономної системи потрібно підібрати модулі та інше обладнання, правильно встановити усі складові. Фотоелектричні панелі, як правило, монтують на даху, адже саме там вони отримують найбільшу кількість сонячного світла. Обов’язковим пристроєм є інвертор, без нього не можна буде скористатися згенерованою енергією. Він перетворює постійний струм на змінний та підіймає напругу до потрібного значення.

Під час встановлення та підключення обладнання використовують конектори й кабелі. Сонячна електростанція буде повністю незалежною від централізованого електропостачання тільки при наявності акумуляторних батарей. Це спеціальні пристрої, у яких накопичуються згенеровані за день кіловати для їх подальшого використання вночі або в хмарний день. Остаточна вартість станції залежить від усіх складових, що входять до її складу.

Послуги компанії Solar-Tech: монтаж сонячної станції під ключ

Щоб система працювала стабільно та покривала потреби об’єкта в електроенергії, треба правильно розрахувати її потужність. Місце, вибране для встановлення, теж має значення, адже важливо, щоб на фотоелектричні модулі не потрапляла тінь від дерев або розташованих поруч будівель. Тому замовляти підбір, монтаж та підключення обладнання варто у досвідчених професіоналів.

Встановлення сонячних електростанцій під ключ у компанії Solar-Tech

Компанія Solar-Tech https://solar-tech.com.ua/ua/ присутня на ринку з 2011 року, за цей час успішно реалізувала достатньо проєктів. Надає повний комплекс послуг із вибору обладнання та встановлення його на побутових або промислових, комерційних об’єктах. Замовляючи монтаж альтернативного джерела енергії, кожен покупець отримує:

  • проєктування. За роки роботи компанія Solar-Tech створила більше ніж 300 проєктів сонячних станцій для різних об’єктів. У процесі завжди враховують потреби конкретного клієнта;
  • електромонтажні роботи. Фахівці займаються встановленням складових станції з нуля, для цього використовують необхідні кріплення, кабелі та інше обладнання;
  • енергоаудит. Проводиться перед вибором компонентів системи, дозволяє встановити, скільки всього кіловат потрібно конкретному об’єкту для стабільної роботи, а також у пікові періоди;
  • сервісне обслуговування. Проводиться періодично для забезпечення працездатності сонячної станції. Включає перевірку та регулярне чищення кріплень модулів, а також діагностику проводки й електричного обладнання.

Після встановлення фахівці проведуть тестовий запуск, щоб запевнитись у стабільній роботі системи.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: