fbpx

Встановили нові тарифи на доставку пенсій та допомог

Суспільство 17:51, 04.12, 2019

Уряд встановив новий тариф на послугу з виплати і доставки пенсій та грошових допомог. Рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 4 грудня.

З 1 січня 2020 року вартість послуги у місті становитиме 1,15% від суми відповідної виплати, у селі та селищі міського типу – 2,3%.

Чинні тарифи не змінювалися впродовж 15 років і на сьогодні не забезпечують покриття фактичних витрат АТ «Укрпошта» за надання послуги, оскільки, починаючи з 2017 року, мінімальна заробітна плата зростає вдвічі швидшими темпами порівняно з пенсіями. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

«Укрпошта забезпечить доставку пенсій та субсидій у 2020 році. Упевнений, що позитивні зміни від прийняття економічно доцільного тарифу на доставку пенсій разом з впровадженням пересувних відділень та ухвалення відповідного закону для переходу на поштові рахунки вже дуже скоро відчують всі українці», – прокоментував рішення уряду міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Ми наближали сьогоднішній день більше двох років. На жаль, попередній уряд нас так і не почув, змарнувавши багато часу для розвитку компанії. А нинішній склад КМУ почув і зробив. Нарешті Укрпошта зможе перейти від щоденного «закриття бюджетних дірок» до стратегічного розвитку на 5-10 років. А це означає, що скорочення мережі не буде, більш як 15 млн українців у сільській місцевості отримають доступ до сучасних фінансових та поштових послуг», – підкреслив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. 

Понад 4 млн українців, зокрема понад 800 тисяч людей з інвалідністю, отримують пенсії та грошові виплати через мережу Укрпошти.

Нагадаємо, що чинні тарифи на оплату послуг, пов’язані з виплатою і доставкою пенсій та грошової допомоги, становлять у місті 0,79 %, у селі та селищах міського типу – 1,56 % від суми виплати.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: