fbpx

В'ятрович у Франківську презентує книжку-альбом "УПА. Історія нескорених"

Суспільство 10:15, 20.04, 2023
НА ФОТО: Володимир В'ятрович на KURS_говорить в Івано-Франківську. Фото Юрія Бакая

У Франківську відбудеться презентація книжки-альбому «УПА. Історія нескорених» та книжки «Наша столітня» історика Володимира В’ятровича.

21 квітня о 17:00 у “Підземному Переході Ваґабундо”, що на вул. Пилипа Орлика, 7, автор видань зустрінеться з читачами. Модерує зустріч письменниця, авторка книжки “Моя УПА” Любов Загоровська.

“Війна, свідками і учасниками якої ми є сьогодні, почалася задовго до нашого народження. Вже перші спроби українців створити незалежну державу у 1917 викликали агресію сусідньої Росії. Тоді ми зазнали поразки, але не скорилися. Підпільна боротьба за свободу тривала, спалахнувши масовим рухом УПА в роки Другої світової. Москва, після понад десяти років зусиль, зуміла придушити повстанський рух. Але пам’ять про УПА знищити не зуміла. Ця пам’ять у кінці 1980 підняла українців, що об’єдналися в національно-демократичний рух, який увінчався відновленням незалежності. Нині вона знов надихає нас у війні з Росією. Тому бандерівське «Слава Україні!» стало офіційним вітанням ЗСУ. У нас все той же ворог, якого не вдалося знищити десятки років тому в лісах Волині чи Карпат. Але ми – незламні”, – йдеться в преамбулі до презентації.

На презентації можна буде придбати книжки з автографами автора – «УПА. Історія нескорених», «Наша столітня», «Нотатки з кухні “переписування історії”».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: