fbpx

В'язнів франківського СІЗО оглянув офтальмолог та виписав окуляри

Суспільство 07:37, 25.07, 2019

Днями вперше в Івано-Франківську в’язничні душпастирі о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький організували акцію «Окуляри в’язням», яка вже успішно відбулася в багатьох пенітенціарних установах України з ініціативи Відділу пенітенціарного душпастирства УГКЦ.

У рамках акції до Івано-Франківської установи виконання покарань №12 запросили лікаря-офтальмолога Андрія Савича з Лікувально-діагностичного центру св. Луки для огляду в’язнів та виписки рецептів на окуляри, повідомляє пресслужба  Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Наступним кроком було виготовлення окулярів коштом доброчинців та передача їх ув’язненим, що відбулося у вівторок, 23 липня.

В’язні, які приймали цей подарунок, дякували за те, що комусь цікава їхня доля і здоров’я. Багато з них були розчулені увагою до їхньої людської потреби – бачити.

“Висловлюємо подяку усім, хто сприяв проведенню акціїї «Окуляри в’язням», адже людяне спілкування і безкорислива допомога знову повертають засудженим довіру до людей і відчуття власної гідності”, – кажуть організатори.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: