fbpx

Вибір надійних дверей для приватного будинку

Суспільство 14:18, 30.11, 2022

Вибір надійних дверей для приватного будинку 1

Важливо, щоб приватна садиба була надійною, ви не завжди можете бути вдома, сад чи город можуть бути далеко від будинку, або просто можете знаходитися в майстерні і не знати, що відбувається у власному дворі.

Щоб уберегти себе від непроханих гостей, потрібно, щоб ваша ділянка була обгороджена парканом, хвіртка замкнена на ключ, на території було відеоспостереження, по периметру датчики руху та на вікнах датчики на розбиття. А вхідні двері були сертифікованими злостійкими, і не найнижчого класу.

Які бувають металеві двері вхідні

Загалом дверні конструкції поділяють на серійні та індивідуальні. Розберемо докладніше відмінності:

  • Серійні (комерційні) – виготовляються безліччю виробників, широкий вибір моделей, доступна ціна. Виглядають красиво, найчастіше встановлюються дешеві замки – і нічого спільного зі злостійкістю. Продаються в магазинах, онлайн в інтернеті, будівельних гіпермаркетах і навіть на місцевих базарах.
  • Бронедвері (індивідуальне виробництво) – виготовляють вузькоспеціалізовані підприємства, що виготовляють бронедвері, які пройшли сертифікацію на зламостійкість, та конструкціям присвоєно клас зламостійкості. Виготовляються броньовані двері на замовлення індивідуально для кожного клієнта. Підприємств в Україні обмежена кількість, оскільки це не тільки металомісткий виріб, а й інтелектуальний, який потребує відповідних знань та практики.

Класи зломостійкості бронедверей

Стандарт ДСТУ 1627:2014 створений на базі європейського EN 1627:2014. Сегментує двері на 6 класів, де 1-й не сертифікується, 3-4 оптимальний варіант для квартир та приватних будинків, а 5-6 класи застосовуються на комерційних об’єктах, важливих приміщеннях та об’єктах, що охороняються.

Вибір надійних дверей для приватного будинку 2

ЄС (EUROPE)

В Австрії, Німеччині, Голландії та Італії діє документ ENV 1627-1630. Він класифікує всі злостійкі двері на 6 класів з літерними позначеннями: A, B, C, D, E. Першому класу не присвоюється, тому що вони являють собою звичайні двері міжкімнатні. А D і E – це бронедвері для банків та сейфів.

Висновки

Звертайтеся безпосередньо в компанію-виробник, не намагайтеся купити дешевше. Дослухайтеся до рекомендацій виробника. Будьте готові заплатити за броньовані двері від 1000 доларів.

Спроба зекономите може вам вартувать набагато більше, краще позичте або візьміт кредит на суму, якої не вистачає.

джерело: https://dveri-ideal.com.ua/

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: