fbpx

Вибір жалюзі: що потрібно знати?

Суспільство 12:32, 05.11, 2019

Вишукані жалюзі вертикального, горизонтального типу або штори стануть прекрасним доповненням для ваших вікон, незалежно від того, розташовані вони в офісі або в квартирі. Жалюзі на вікна за прийнятною ціною від виробника можна придбати в інтернет-магазині, що спеціалізується на подібних послугах.

Якими ж бувають жалюзі і як вибрати саме той тип, який підходить вам найкраще? Розберімося разом.

Однією з найбільш популярних моделей є жалюзі вертикального типу. З їх допомогою можна повністю відкрити вікно, зсунувши жалюзі вліво, вправо або ж в центр. Причому зсув потрібно вибирати такий, який не особливо заважає при відкритті стулок вікна. Як варіант можна замовити такі, які відкриваються від країв до середини вікна.

Вибір жалюзі: що потрібно знати? 1

Більшість як вертикальних, так і горизонтальних жалюзі складаються з ламелей – смужок, матеріалом для яких є пластик або тканина. Якщо вікно, для якого підбираються жалюзі, широке, то і ламелі повинні бути великого розміру, адже так збережуться пропорції в кімнаті. Освітленість кімнати регулюється поворотом подібних вертикальних ламелей.

Жалюзі складаються з таких елементів:

  1. Алюмінієвий карниз.
  2. Бігунки.
  3. Ламелі.
  4. Грузики в ламелях.
  5. Сполучний ланцюжок.
  6. Мотузка для управління.

Що стосується закріплених ламелей, то кожну з них можна поміняти окремо, якщо деталь зіпсується.

Іншим відомим видом жалюзі є горизонтальні. Така модель найкраще підходить для офісних приміщень і металопластикових вікон. Жалюзі горизонтального типу непогано захищають офіси від сонця і, взагалі, чудово вписуються в інтер’єр. В основному, подібні жалюзі вставляються у віконний отвір. Але для дерев’яних вікон можливий і варіант установки між рамами.

Жалюзі можна виготовляти з таких матеріалів як пластик, тканина, алюміній, дерево, рослинні волокна.

Вибираючи жалюзі, потрібно звертати увагу на багато чинників: місце установки, зовнішній вигляд і ціна. Варто пам’ятати, що горизонтальні алюмінієві жалюзі відмінно захищають від сонця. Вони будуть добре виглядати на кухні або в житловому будинку, а світлі тони таких моделей добре підходять для класичних офісів.

У той же час вертикальні штори-жалюзі зручні для будь-яких приміщень, навіть невеликих. Коли ж вам не подобається зайва офіційність, то можна доповнити інтер’єр дизайну вікна такими елементами, як драпірування і фіранки.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: