fbpx

Види парасольок

Суспільство 13:14, 25.06, 2020

Безсумнівно, існує головна принципова відмінність між тим, кому саме призначається аксесуар – жінці чи чоловікові. Знають всі тонкощі цього питання дизайнери розробляють моделі з урахуванням всіх гендерних особливостей. Тут можна розглянути найпопулярніші види парасоль.

На окрему увагу заслуговує така категорія, як дитячі парасольки.Аксесуари для малюків обов’язково повинні бути яскравими і цікавими. Добре, якщо купол такого виробу буде прикрашений ілюстраціями до відомих казок або зображеннями персонажів популярних мультфільмів. Це допоможе збагатити внутрішній світ крихти, розвинути його уяву.

Часом буває складно визначитися відразу, не загубившись у всьому тому розмаїтті, яке пропонує сучасний ринок. Ось кілька моментів, на яких будь-якому покупцеві слід зупинити свою увагу в першу чергу.

Види парасольок 1

Що вибрати – парасолька-тростина, або складну модель?

За типом всі парасолі можна розділити на дві великі категорії. До першої відносяться всі некомпактності моделі цих аксесуарів. Вони не складаються. При закритті такого виробу спиці просто щільно прилягають до каркасу, і зменшити аксесуар в розмірі неможливо. Головним чином до цього типу відносять старі добрі тростини.

По суті, такі моделі можна вважати найпершими різновидами складних парасольок взагалі.

Правда, спочатку вони були менш зручні і не так міцні, як в нинішній час. Найчастіше одного сильного пориву вітру вистачало для того, щоб пошкодити аксесуар. Зараз же все помилки минулого були враховані, і такі вироби стали міцними і надійними захисниками людей від негоди. Також їх перевагами є відносна простота конструкції – а це, згідно із законами механіки, допоможе виробу бути більш довговічним.

Недоліками парасольок тростину можна назвати тільки їх громіздкість і відсутність системи складання «автомат» – через конструктивні особливості каркаса.

Друга категорія – складні парасольки,каркас яких можна зменшити в розмірі в кілька разів – в два, три, чотири або навіть п’ять. Особливо популярними в сучасному світі як серед чоловіків, так і серед жінок, є компактні моделі. Їх можна носити навіть в дамській сумочці, або прибрати в бардачок і використовувати в міру потреби. Такий аксесуар прийде Вам на допомогу в найтяжчу хвилину! Переваги складних моделей в наявності: крім описаного зберігання в сумочці або машині, Ви не будете обтяжені вагою подібного аксесуара, до того ж, складні парасольки є, мабуть, найпопулярнішими на сьогоднішній день, а це значить, що вибір їх забарвлень також буде ширше.

Недоліки складних парасольок – в самій конструкції. Більша кількість деталей створює велику ймовірність поломки всього механізму. Також зі складними парасольками потрібно вміти акуратно поводитися, щоб не травмувати себе та інших осіб (особливо це відноситься до систем «напівавтомат» або «автомат»).

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: