fbpx

Зеленський провів перший урок для учнів Вигодської спецшколи

Суспільство 10:19, 03.09, 2023

Вигодська спецшкола розпочала навчальний рік із Президентом в цифровому застосунку “Мрія”.

У День знань Президент України Володимир Зеленський презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний застосунок – освітній цифровий проєкт «Мрія». На Прикарпатті 1 вересня відзначили з Президентом у застосунку учні та вчителі Вигодської спеціальної школи.

Зеленський провів перший урок для учнів Вигодської спецшколи 1

“Більш особливого свята 1 вересня у нас ще не було, – зазначили на сторінці школи у фейсбуці. – Цьогоріч у нас була велика честь бути на зв’язку із Президентом України! Володимир Зеленський проводив для наших учнів перший урок! Це було сюрпризом для усіх, а для колективу школи – велика честь і знак того, що ми розвиваємось, про нас знає вже вся Україна!”

Для Володимира Зеленського Вигодська спецшкола приготувала свою фірмову футболку.

“Дякуємо усім, хто долучився до того, щоб саме наша школа була присутня на цьому уроці! Ми вважаємо, що це прекрасний старт для нового навчального року”, – додали педагоги.

Застосунок “Мрія”: можливості для дітей, батьків і вчителів

Цифровий застосунок “Мрія” має допомагати дитині, батькам і вчителям ефективніше орієнтуватися в освітньому процесі та поза його межами, вчасно вказуватиме, на що звернути увагу, чому присвятити більше часу.

Він міститить бібліотеку контенту, інформацію про освітні програми, курси, відеоматеріали, позашкільні активності, олімпіади, гуртки. В застосунку кожна дитина може мати своє портфоліо в освіті, де буде інформація про її досягнення та плани.

«Мрія» матиме зручний інтерфейс, щоби стежити за графіком занять і позашкільних активностей дитини. Окрім того, у застосунку дитина може мати ID – унікальний цифровий дитячий документ для більшого захисту й можливостей у світі дорослих за аналогією з «Дією», пояснили розробники.

Батькам «Мрія» допомагатиме знати, чи перебуває їхня дитина в безпеці під час повітряних тривог. Для цього достатньо буде одного натискання в застосунку після того, як учитель завів дітей в укриття.

Також батьки зможуть бачити, у чому їхня дитина більш талановита, зрозуміти, у чому дитина потребує допомоги, а що їй вдається блискуче.

Окрім того, «Мрія» міститиме контент і для батьків, що сприятиме їхньому саморозвитку.

Окрім того, завдяки «Мрії» вчитель зможе використовувати не лише стандартні матеріали для підготовки уроків, а й спеціальні курси. Це може зробити навчання цікавішим.

Як повідомив Зеленський, до кінця поточного року заплановано розпочати ознайомчий процес із пілотним проєктом «Мрії» у тестових школах, а наступного року, після реалізації «пілота», проєкт планують масштабувати на інші заклади освіти України.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: