fbpx

Професор ПНУ Орест Шуляр потребує підтримки в боротьбі з тяжкою хворобою

Суспільство 20:10, 21.02, 2020

Франківський художник, член об’єднання “Мистецьке братство”, викладач ПНУ Володимир Сандюк виставив на аукціон свою роботу, щоби допомогти колезі в боротьбі з онкологією. 

Йдеться про доцента Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидата педагогічних наук Шуляра Ореста Дмитровича.

Орест Шуляр відомий на Прикарпатті науковець, педагог, співак, музично-громадський діяч, професор, завідувач кафедри академічного та естрадного співу Інституту мистецтв ПНУ.

Професор ПНУ Орест Шуляр потребує підтримки в боротьбі з тяжкою хворобою 1
Робота Сандюка на аукціоні “Мистецького братства”

“У нашого колеги діагностували складну хворобу, – розповів Володимир Сандюк. – Найпростіший і найлегший з багатьох діагнозів – «Метастазне ураження бокової маси С1 хребця справа ІХС». Це між черепом і хребтом. На сьогоднішній день проведено операцію в Медичному центрі академіка Спіженка в Києві вартістю 168 тисяч гривень, а також післяопераційне обстеження та курс променевої терапії вартістю 163 тисячі гривень”.

Вже в Івано-Франківському онкоцентрі розпочато курс імуно- та хіміотерапії. Ампула призначеного препарату «Keutruda» на один раз – 120 тис. гривень, ще необхідно провести 4 сеанси.

Загальна вартість лікування складає 931 тисячу гривень.

Родина майже вичерпала усі свої фінансові можливості.

“Ореста Шуляра знає багато людей – співаків, акторів, педагогів, викладачів. За 45 років педагогічної діяльності в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника він виховав не одне покоління талановитих артистів, сам активно займався концертною діяльністю (соліст вокальних квартетів «Легінь», «Коло»), багаторічний учасник Митрополичого хору церкви Святого Воскресіння в Івано-Франківську. Людина щедрої душі та володар унікального голосу, прекрасний педагог та серйозний науковець. Оптиміст у житті, він вірить, що подолає хворобу.

Орест усе життя дарував світу радість. Знаю, що світ не відвернеться від нього”, – просить про допомогу товаришу Володимир Сандюк.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: