fbpx

Викладачі  Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму переробили для фронту 2 тонни м’яса

Суспільство 08:51, 23.04, 2022

 В Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій кипить робота з виготовлення м’ясної консервації на передову, поки студенти на дистанційному навчанні.

Викладачі встигають не лише навчати студентів онлайн, але й робити м’ясні заготовки для бійців на передову. А кілька днів тому відправили машину на Київщину, зокрема в Гостомель.

Викладачі  Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму переробили для фронту 2 тонни м’яса 1

Більше як місяць викладачі  виготовляють м’ясні консерви у дві зміни. За цей час переробили майже 2 тонни м’яса. Протягом дня тут встигають зробити дві сотні банок.

 «Щоби налагодити процес, нам знадобилося кілька днів, а далі все пішло швидко. Хочеться зробити якнайбільше, щоби наші військові були добре нагодовані і їм було смачно, – говорить  Раїса Здельник. – Маємо добрі відгуки з передової, і нас вони тішать, додають наснаги працювати».

Біля рогаликів, кексів та іншої здобної випічки майстрині виробничого навчання Катерина Устинська та Олександра Туровська. Кажуть, випікали здебільшого для студентів, а нині об’єми зменшилися. А перед Великоднем взялися за паски. Цьогоріч пекли не лише на замовлення соціальних служб чи церковних громад, але й для тероборони і на фронт для військових. Майстрині кажуть, їхні паски щороку розлітаються, бо на натуральних живих дріжджах з такими ж натуральними складниками, а ще в них вкладають любов та добрі помисли.

У кабінеті директорки онлайн-нарада. Обговорюють виклики організації навчального процесу в умовах війни.

 «На жаль, цьогоріч складно проводити профорієнтаційну роботу, але все ж сподіваємося, що матимемо набір, – говорить директорка Віра Кузнєцова. – Кількох студентів готуємо до закордонної практики, оскільки маємо партнерство і гарну співпрацю із закладами та готелями у Польщі, Болгарії та Німеччині. А найбільше всі ми хочемо перемоги та бачити наших студентів у навчальних авдиторіях».

Викладачі  Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму переробили для фронту 2 тонни м’яса 2

До речі, паски від Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ можна придбати за номером телефону: 0(66) 2138303.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: