fbpx

Викладачка з Калуша отримала подяку за роботу з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком

Суспільство 09:45, 25.11, 2021

Міністерство охорони здоров’я України висловило подяку викладачці Калуського ВПУ №7 Світлані Когут, яка працювала у команді Євгена Клопотенка із залученням інших фахівців галузі громадського харчування в соціальному проєкті Cult Food з поліпшення культури харчування.

Як голова методичної комісії Світлана Когут із командою училища провели польові дослідження національних страв регіону і розробили пропозиції з поліпшення культури харчування в осінньо-зимовий період. На фестивалях і гастрономічних конкурсах калушани здобувають призові місця і отримують позитивні відгуки гурманів, інформують “Вікна”.

Викладачка з Калуша отримала подяку за роботу з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком 1

На уроках професійно-теоретичної підготовки кулінарних професій здобувачі освіти розробляють технологічні карти автентичних страв українців, куди входять соління, квашення, страви з буряка, картоплі, а викладач Надія Яросевич запропонувала оригінальний десерт із гарбуза.

Довідка. Cult Food — це соціальний проєкт з покращення культури харчування, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенком у 2017 році.

Команда проєкту розвиває три напрями: “Нове шкільне харчування”, “Нова кулінарна освіта” та “Нове дошкільне харчування”. У 2018, 2020, 2021 роках були випущені рецептурні збірники для використання кухарями шкільних їдалень. Збірник 2021 року був розроблений в рамках реформи шкільного харчування і відповідає всім санітарно-епідеміологічним нормам. Його рекомендували до використання в школах на національному рівні.

Викладачка з Калуша отримала подяку за роботу з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком 2

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: