fbpx

"Я йду далі", – Юрій Филюк оголосив конкурс на посаду керівника "Теплого Міста"

Суспільство 10:33, 03.09, 2020

"Прийшов час мені йти далі, а організації знайти нового лідера для наступного етапу розвитку платформи", - сказав у відеозверненні Юрій Филюк.

НА ФОТО: Юрій Филюк

Підприємець, керівник платформи «Тепле Місто» Юрій Филюк оголосив про відкриття вакансії керівника/керівниці організації.

“Ми шукаємо людину з багатим і різноплановим досвідом лідерства, що продовжить інституціоналізацію управлінських досягнень команди “Тепле Місто” та виведе організацію на наступний рівень зрілості.

Ідеальний кандидат може мати управлінський досвід в державному, бізнесовому, корпоративному, міжнародному або громадському секторах чи поєднувати досвіди. Це людина, яка є теплою в комунікації, вміє бачити ширшу картину поза проєктами, галузями чи поколіннями, водночас розуміючи деталі”, – йдеться у повідомленні “Теплого Міста”.

За 6 років існування платформи реалізовано понад 400 проєктів та ініціатив в напрямах освіти, сучасного мистецтва, нової економіки та сталої мобільності, спорту, нових медіа та урбаністики. Найбільший проєкт платформи – «Промприлад.Реновація». 

“Ця вакансія для людини, яка готова працювати над вирішенням комплексних міжсекторальних задач, вибудовувати ефективну командну роботу, шукати нові нестандартні рішення, об’єднувати різних гравців та створювати моделі суспільних трансформацій для реплікацій в Україні та поза її межами.

Ми шукаємо професіонала/-ку, який/-а прагне змінювати країну, готовий до складних викликів, втілення найсміливіших ідей та планів”, – зазначається в описі вакансії.

У відео Юрій Филюк не повідомив, чим займатиметься далі. Але зазначив: “щодо мене, то зараз активно займаюсь найбільшим проєктом “Теплого Міста” – Промприлад.Реновація”.

Детальний опис вакансії та форма подачі заявки за посиланням>>

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: