fbpx

Як громадський ресторан Urban Space 100 у Франківську допомагає військовим

Суспільство 11:52, 19.10, 2022

920 тисяч гривень з прибутку громадського ресторану Urban Space 100 спрямовано на закупівлю медичних товарів для військових. Кошти перераховані івано-франківському Координаційному центру #SaveUkraineNow(SUN), який підтримує прикарпатські батальйони на передовій. 

У мирний час ґрантова програма Urban Space 100 щоквартально розподіляє 80% чистого прибутку громадського ресторану на підтримку міських проєктів. Однак уже два ґрантові сезони поспіль засновники закладу спрямовують кошти на допомогу військовим. У першому кварталі було вирішено перерахувати весь ґрантовий фонд – 600 тисяч гривень, а в другому його частину  – 320 тисяч гривень. За ці гроші було придбано товари медичного забезпечення, зокрема кровоспинні та індивідуальні військові тактичні аптечки. Їх волонтери #SaveUkraineNow(SUN) передали в зону бойових дій.

Urban Space 100 у Франківську допомагає військовим

“Заклад працював з першого дня повномасштабної війни і став прихистком –  місцем тимчасового перепочинку для людей, що прибували першими потягами до Івано-Франківська, – розповідає проєктна менеджерка Марта Гладка. – Зараз ми продовжуємо бути не просто рестораном, а й місцем зустрічей для волонтерів та військових, мешканців та гостей нашого міста. Ми дякуємо кожному гостю за підтримку у цей непростий час”. 

В Urban Space 100 нагадують, що влітку громадський ресторан знову почав працювати також як подієвий майданчик, тож це чудова безплатна платформа для благодійних ініціатив, презентацій та освітніх заходів, спрямованих на допомогу ЗСУ. Забронювати локацію під подію можна, написавши в приватні повідомлення на сторінку закладу в Facebook.

Urban Space 100 у Франківську допомагає ЗСУ

Довідково

Ґрантова програма Urban Space 100 заснована у 2014 році. Вона підтримує некомерційні проєкти, спрямовані на розвиток Івано-Франківська. Ґрантовий фонд формується з 80% чистого прибутку громадського ресторану. Переможців обирають засновники Urban Space 100 на загальних зборах, які проводяться щоквартально. 

За майже 8 років роботи завдяки Ґрантовій програмі Urban Space 100 підтримано 138 міських проєктів на суму більше як 4 млн грн. 

Громадський ресторан Urban Space 100 є прикладом соціального підприємництва та реалізується платформою “Тепле Місто”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: