fbpx

Як обгортка впливає на просування продукту

Суспільство 13:39, 17.03, 2020

А чи знаєте ви, що правильна обгортка – це запорука вдалих продажів товару? Багато хто може з цим не погодитись, переконуючи, що основну роль відіграє якість виробу. І заперечити цього не можна, усе правильно. Свідомий покупець завжди віддає перевагу якісному товару. Але існує певна закономірність: з переліку запропонованих товарів покупець, як правило, віддає перевагу товару в привабливій обгортці. Як пояснити таку закономірність? В цьому випадку спрацьовує інструмент під назвою «правильна обгортка», який впливає на кінцевий вибір споживача.

Критерії, яким повинна відповідати ідеальна обгортка

Якісна обгортка здатна збільшити продажі товарів в рази. Тому якщо ви вирішили займатись бізнесом, який базується на реалізації товарів, варто подбати про створення оригінальної обгортки. Допомогти у цьому вам зможуть тут gift-k.com.ua. Компанія «Gift K» вже багато років успішно працює у сфері створення рекламної продукції. На сайті компанії ви можете замовити презентабельну оригінальну обгортку з персональним логотипом бренду.

Якою повинна бути ідеальна обгортка? Обгортка, яка буде привабливою для покупця, повинна мати нестандартний та привабливий дизайн. Така обгортка обов’язково запам’ятається клієнту. Колір також надзвичайно важливий, адже це прямий інструмент впливу на настрій людини. Важливе значення має і шрифт на обгортці. Він повинен бути чітким та зручним для сприйняття, а надпис – лаконічним.

Як обгортка впливає на просування продукту 1

Як створити правильну обгортку?

Створення обгортки – це доволі складний процес, який потребує відповідних навичок. Якщо ви хочете вигідно заявити про себе та успішно продавати новий продукт – варто довірити процес створення обгортки професіоналам, які вже мають подібний досвід.

Не забувайте, що обгортка – це не лише інструмент просування продукту. Передусім це захист вашого товару від пошкоджень в процесі транспортування. Саме тому обгортка насамперед повинна бути міцною.

Правильна обгортка повинна бути оригінальною, але водночас простою. Створюючи дизайн обгортки, подбайте, щоб вона викликала лише позитивні емоції у покупців. Ваша обгортка повинна спрощувати пошук продукту та допомагати споживачу швидше розпізнати товар.

Обгортка повинна містити лише корисну інформацію про продукт. Таким чином ви збільшите довіру покупців до товару, який пропонуєте.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: