fbpx

Як обрати золоті сережки?

Суспільство 12:33, 22.10, 2019

Історія жінки і прикрас почалась ще з перших часів зародження цивілізації, не кажучи вже про Стародавній Єгипет. Жінки полюбляли носити різні буси, сережки, обручки, браслети та інше.

У найдавніші часи їх виготовляли з природних матеріалів, натуральних мінералів, наприклад, з коралом і т. д. Певний час основою для прикрас слугувало дерево чи кістки вбитих тварин. Але як розвивалось людство, так само і змінювались тенденції щодо оформлення прикрас. Стандартний набір для жінки завжди складався з сережок, намиста, браслета та обручки. Усі інші види прикрас – це видозмінені чи модернізовані форми стандартних моделей.

Як і у стародавньому світі, так і сучасна жінка не може уявити свого життя без прикрас. Багатьом представницям чарівної статі такий подарунок чи така покупка можуть надовго підняти настрій. Індустрія виробництва ювелірних прикрас набула неабиякого розвитку. Сьогодні в магазинах можна знайти без перебільшення майже все, чого може забажати душа. Окрім цього, є чудова можливість зробити індивідуальне замовлення, а ювеліри з радість виготовлять щось нове і унікальне.

На сайті https://diamant.ua/ru/catalog/zolotye-sergi/ можна знайти дивовижні прикраси, котрі зачарують будь-яку жінку чи дівчину з першого погляду.

Як обрати золоті сережки? 1

Як обрати сережки на подарунок?

Ювелірна прикраси як подарунок – це однозначно чудова ідея. Але обрати його не так легко, як може здатись на перший погляд. Наприклад, щоб влучно подарувати сережки, необхідно знати декілька нюансів:

  1. Який дорогоцінний метал та каміння полюбляє дівчина.
  2. Її орієнтовний вік, колір очей та усі інші описові характеристики, які можна дізнатись.
  3. Довжина волосся та шиї.
  4. Форма обличчя.

Якщо чоловік гарно знає свою жінку, то обрати для неї подарунок у вигляді сережок буде не важко. Він чудово знає, які дорогоцінні метали вона переважно носить і який колір каменю їй пасуватиме.

Набагато важче обрати подарунок для дівчини, котру чоловік погано чи взагалі не знає. У цьому випадку слід схилятись до більш універсальних моделей. Варто уникати досить довгих чи масивних моделей. Універсальним металом, якщо дозволяє бюджет, буде біле золото, можливо, зі світлим камінчиком. Воно є універсальним, оскільки більшість сучасних жінок надають перевагу саме цьому металу або сріблу, котре ззовні не сильно відрізняється від більш коштовного варіанта. Не забувайте балувати свої жінок прикрасами, адже вони найкращі і точно заслуговують на це.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: