fbpx

Як отримати посвідчення водія в 2020 році

Суспільство 15:53, 18.06, 2020

Останнім часом часто доводиться читати на форумах та у соцмережах, що отримати водійське посвідчення сьогодні стало доволі складно. Розібравшись у цьому питанні, стало зрозуміло, що основна проблема полягає у складанні практичного іспиту. Насамперед через те, що цей іспит віднедавна фіксується на відео. Тобто корупційна складова цього процесу більшою мірою стала недоступною як для екзаменаторів, так і для учнів автошкіл. Тому для багатьох майбутніх водіїв стало актуальним питання вибору автошколи, де б їх навчили всьому необхідному для успішного складання екзаменів та впевненого самостійного керування автівкою. Тож давайте розберемося, що потрібно робити для того, щоб без проблем та перешкод отримати водійське посвідчення.

Як отримати посвідчення водія в 2020 році 1

Вибір надійної автошколи

Щоб без проблем скласти теоретичний та практичний екзамени у Територіальному сервісному центрі (ТСЦ), треба на них йти с певним багажем знань та навичок. Отримати їх можна в автошколі, в якій відповідально ставляться до своєї роботи. В Києві однією з таких компаній є «Мустанг». Тут під кожного учня підбирають оптимальну програму щодо кількості годин водіння. А головне – дають гарантію, що після проходження курсів всі учні отримають права.

Важливі критерії, на які слід звертати увагу при пошуку автошколи в інших населених пунктах країни

Також варто знати, що тривалість навчання сягає двох з половиною – трьох місяців. Слід обходити стороною компанії, які проводять курси меншої тривалості, бо за коротший термін нереально наїздити необхідну кількість годин, щоб придбати необхідні навички для складання практичного іспиту у ТСЦ. Також звертайте увагу на автопарк, вартість навчання. Багато цікавого про автошколу можуть розповісти відгуки учнів.

Порядок дій для отримання посвідчення водія

Отже, обравши школу для навчання водійському ремеслу, майбутній учень, а згодом і водій має пройти медогляд для отримання спеціальної довідки, що надає право на проходження навчання. Після проходження курсів учень здає внутрішній екзамен, після чого, у разі позитивної оцінки, його чекають іспити у ТСЦ. Якщо внутрішній тест провалено, учень продовжить навчання до тих пір, поки не здолає цей рубіж. Серед документів знадобляться: паспорт, ідентифікаційний код, медична довідка 083/о, свідоцтво про закінчення автошколи, квитанція про оплату послуг сервісного центру.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: