fbpx

Як отримати правильний газовий гриль

Суспільство 20:10, 25.08, 2022

Є основні критерії, які слід враховувати, порівнюючи газові грилі. Дізнайтеся все, що вам потрібно знати, щоб самостійно вирішити, яка модель вам найбільше підходить.

Основні критерії при виборі газового гриля

Перш ніж купити газовий гриль, ви можете поставити собі наступні запитання, які допоможуть вам знайти ідеальний газовий гриль. Той, хто заздалегідь розуміє, які фактори важливі для порівняння гриля, обов’язково повернеться додому з гарним настроєм після покупки.

Купуючи газовий гриль, слід звернути увагу на наступні моменти:

  • Міцність – наскільки стійкий гриль?
  • Розмір поверхні гриля – наскільки великим має бути мій гриль?
  • Кулінарна решітка – який матеріал найкращий?
  • Кришки конфорок – на що тут звернути увагу?
  • Пальники – які відмінності в технології та дизайні?
  • Корпус – на що слід звернути увагу?
  • Очищення та видалення жиру – як можна очистити гриль?
  • Зберігання газових балонів – який газовий балон поміщається в базову шафу?
  • Обладнання – чи потрібна мені задня камера? інфрачервоний пальник? бічна плита?

Масивність газового гриля

Щоб новий гриль міг забезпечувати смачну їжу на грилі протягом багатьох років, він повинен мати відповідну міцну конструкцію. Це означає, що матеріал має бути достатньо товстим, щоб гриль витримав роки використання. Багато провідних виробників вибирають товщину матеріалу не менше 1 мм. Це гарантує, що пристрій не тільки має особливо стабільну підставку, але й приносить задоволення навіть через багато років. Звичайно, більше матеріалу також означає більші витрати – але якщо ви тут заощадите, ви швидко розчаруєтесь.

Таким чином, першим кроком у випробуванні газового гриля завжди є випробування кришки. Це швидко надає інформацію про якість гриля. Просто підніміть кришку за ручку кілька разів і закрийте її знову. Гриль хитається? Кришка особливо легка? При закриванні деренчить і дзинчить? Недорогі продукти можна швидко визначити та виключити.

Решітка для приготування їжі – який матеріал використовувати?

Решітки для гриля виготовляються з різних матеріалів. Відмінності тут полягають у довговічності, очищенні та теплопровідності. Звичайними матеріалами є нержавіюча сталь, чавун і емальована сталь.

Якісна решітка для гриля виготовляється з нержавіючої сталі або чавуну. Обидва мають як переваги, так і недоліки, тому вам слід знати, яка решітка для гриля вам найкраще підходить, перш ніж купувати газовий гриль. Вибір між двома решітками сильно залежить від особистих уподобань і звичок гриль-майстра.

Недорогі газові грилі часто оснащуються сталевими решітками з покриттям (емальованими, хромованими або фарфорово-емальованими). Зазвичай вони служать не більше 2-х сезонів гриля і потребують заміни, оскільки покриття відшаровується, з’являються плями іржі і смажити на такій решітці вже неможливо. Хороші газові грилі, швидше за все, будуть оснащені гратами з нержавіючої сталі або чавуну.

Чавунні решітки чудово накопичують тепло та особливо рівномірно розподіляють тепло по всій поверхні гриля. Для отримання цих переваг пристрасний грильяр із задоволенням визнає, що решітки завжди потрібно добре чистити щіткою та регулярно змащувати. До речі, чавунні решітки зовсім не люблять воду і мийний засіб. Тут існує високий ризик утворення плям іржі. Рівняння для чавунної решітки просте: чим товща решітка, тим важча решітка. Чим важча решітка, тим більше енергії вона може зберігати і тим краще розподіляється тепло на грилі. Таким чином, чавунні решітки також забезпечують найкраще брендування.

Решітки з нержавіючої сталі особливо стійкі і зазвичай служать протягом усього життя. Їхня перевага полягає в тому, що вони не мають покриття, не можуть іржавіти та мають високу щільність. Це дає вирішальну перевагу в прибиранні. Решітки з нержавіючої сталі можна легко обробити хімічними очисниками та мочити без вагань.

Для ідеального маркування решітку з нержавіючої сталі потрібно попередньо нагрівати трохи довше, ніж чавунну.

Висновок

Якщо ви хочете купити хороший газовий гриль, вам слід звернути пильну увагу на матеріал і обладнання. Ми віримо, що покупка газового гриля – це покупка на довгі роки, а не лише на два наступні. І якщо ви хочете володіти високоякісним, функціональним газовим грилем, вам слід підійти до цього питання дуже виважено і звернутися за порадами до спеціалістів Grillex.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: