fbpx

Як працює "Європейська Солідарність" Прикарпаття в умовах війни

Суспільство 16:47, 31.07, 2022

30 липня відбувся Семінар з партійного будівництва для команди Івано-Франківської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”

Навчання для партійців “ЄС” організували спеціалісти Міжнародного республіканського інституту IRI. Цей тренінг – перший з 24 лютого 2022 року щодо партійного будівництва, комунікації, підтримки один одного, – повідомляє пресслужба “Європейської Солідарності” Івано-Франківськ.

На семінарі виступили народні депутати України від «Європейської Солідарності» – Володимир В’ятрович , Марія Іонова, Микола Княжицький.

Як працює "Європейська Солідарність" Прикарпаття в умовах війни 1

«Дуже важливо в нинішніх умовах тримати тісний зв’язок з регіонами, адже саме від регіонів залежить успішна відбудова майбутньої України»,- зазначає народна депутатка України Марія Іонова.

З фахівцями IRI під час семінару обговорено питання розбудови партії та комунікації в умовах воєнного стану.

Як працює "Європейська Солідарність" Прикарпаття в умовах війни 2

Керівник Секретаріату Івано-Франківської територіальної організації партії, депутат обласної ради Юрій Глинський розповів, що від ранку 24 лютого у партійному офісі організовано волонтерський хаб.

“З першого дня війни ми переформатували офіс під волонтерський хаб. Щоденно волонтери плетуть маскувальні сітки для наших захисників. Приймає допомогу від наших міжнародних партнерів і розприділяємо її: що на фронт захисникам, що цивільним у зоні бойових дій, а що переселенцям, яких прийняла наша область”, – розповідає Юрій Глинськиий.

Також переселенці та місцеві мешканці у партійному офісі можуть отримати юридичну підтримку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: