fbpx

Як правильно облаштувати СТО обладнанням?

Суспільство 14:32, 16.08, 2019

Кожен власник транспортного засобу рано чи пізно стикається з проблемою поломки автомобіля. Розв’язанням проблеми в такому випадку є звернення до автосервісу, де роботу виконають швидко. Для того щоб ваш автосервіс був популярним та мав великий попит серед клієнтів варто подбати про якісне пристосування для ремонту автомобіля. Такий автосервіс завжди буде прибутковим та матиме бездоганну репутацію.

Обладнуємо СТО якісними інструментами: з чого почати?

Власники СТО повинні серйозно віднестись до вибору обладнання, адже від цього залежить швидкість та якість виконаних робіт. По-перше, слід потурбуватись про обладнання для діагностики. Адже без сучасного обладнання для діагностики ремонтувати автомобілі буде досить непросто, оскільки нові моделі мають складну будову. Діагностика вручну займе дуже багато часу та не завжди забезпечить позитивний результат.

Як правильно облаштувати СТО обладнанням? 1

Не обійтися на СТО без якісних підйомників, які мають бути різними для кожного виду робіт. Вам також знадобиться балансувальний стенд, який представлений двома типами: напівавтоматичним та автоматичним. Не забувайте також про компресор та стенд розвал сходження. 

Якому обладнанню для СТО віддати перевагу серед безлічі запропонованих варіантів?

Ринок автомобільного обладнання сьогодні переповнений різними пропозиціями та зазвичай дуже складно зробити правильний вибір. При вигляді такого розмаїття у покупців просто розбігаються очі. Не маючи професійного досвіду та на володіючи відповідними знаннями дуже легко придбати підробку. Тому якщо ви купуєте обладнання вперше рекомендуємо звертатися до справжніх професіоналів. Все для СТО можна придбати на сайті grandinstrument.ua. Тут ви знайдете якісне обладнання для автосервісу, ручний інструмент та набори, а також спец інструмент.

При виборі такого обладнання обов’язково зверніть увагу на виробника. Не варто віддавати перевагу дешевому китайському та тайванському обладнанню та інструментам. Вони дуже швидко вийдуть з ладу, і через деякий час ви їх просто будете змушені викинути. Трохи кращим по якості буде обладнання російського виробника, але якість таких інструментів теж не найвищому рівні. Найякіснішим вважається обладнання західноєвропейських виробників. Попри дещо високу вартість таке обладнання зможе прослужити вам не один рік.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: